VIDEO ja FOTOD: Meistrite Liiga: Galatasaray lõi Juventuse auti!

(43)
Galatasaray ja Sneijder juubeldavad lumehanges
Galatasaray ja Sneijder juubeldavad lumehangesAFP

UEFA Meistrite liiga play-off turniirile on praeguseks koha taganud üksteist meeskonda. Täna jätkati Istanbulis eile lumesaju tõttu pooleli jäänud matši Galatasaray ja Juventuse vahel. Galatasaray sai tänu Wesley Sneijderi 85. minuti väravale 1:0 võidu ja pääses Madridi Reali järel teisena B-alagrupist edasi.

Vaata Galatasaray - Juventuse mängu kokkuvõtet:

Lisaks Galatasarayle ja Realile on edasi pääsenud ka Manchester United, Leverkuseni Bayer, Müncheni Bayern, Manchester City, Londoni Chelsea, FC Barcelona, Piraeuse Olympiakos, Pariisi Saint-Germain ja Madridi Atletico.

Õhtustest mängudest on veel otsad lahti Arsenalil, Dortmundil, Napolil, Baselil, Schalkel, Peterburi Zeniidil, Portol, AC Milanil ja Ajaxil.

Chelsea - Bukaresti Steaua

Tabeliseis: 1. Chelsea 9 punkti, 2. Basel 8, 3. Schalke 7, 4. Steaua 3.

F-grupp

SSC Napoli - Arsenal
Marseille - Dortmund

Tabeliseis: 1. Arsenal 12, 2. Dortmund 9, 3. Napoli 9, 4. Marseille 0.

G-grupp

Madridi Atletico - FC Porto
Viini Austria - Peterburi Zeniit

Tabeliseis: 1. Atletico 13, 2. Zeniit 6, 3. Porto 5, 4. Austria 2.

H-grupp

AC Milan - Ajax
Barcelona - Celtic

Tabeliseis: 1. Barcelona 10, 2. AC Milan 8, 3. Ajax 7, 4. Celtic 3.

Kõik mängud algavad Eesti aja järgi kell 21.45. Galatasaray-Juventuse edasilükatud matš peaks algama kell 15. Delfi teeb mängudest tekstipõhise otseülekande. Viasat Sport Baltic kannab üle Napoli-Arsenali kohtumist, TV6 kavas on AC Milani ja Ajaxi heitlus.

MEISTRITE LIIGA ÕHTU
Borussia võitis alagrupi,. Arsenal pääses ehmatusega ja sai teisena edasi. Õnnetu Napli väljas.
Lõppenud mängud: Napoli-Arsenal 2:0, Barca-Celtic 6:1, Austria Viin-Zenit 4:1, Chelsea-Steaua 1:0, Atletico-Porto 2:0, Marseille-Borussia 1:2, Ac Milan - Ajax 0:0!
Callejón lööb 3. lisaminutil 2:0 Napolile!
Barcelona-Celtic 6:1. Samaraselt auvärav.
87. minut: Marseille - Borussia 1:2. Grosskreutz lööb värava!
Gonzalo Higuain rõõmustab
Ajax üritab maruliselt. Milan peab vastu. Ikka 0:0.
83. minutit täis tiksunud.
76. minut: Arteta saab teise kollase ja Arsenal jääb ka vähemusse!
Borussia jääb hetkel välja!
73. minut: Napoli - Arsenal 1:0. Higuaínilt värav!
73. minut: Barca-Celtic juba 6:0. Kisub šotlaste jaoks väga piinlikuks. Värava autoriks Tello.
66. minut: Milani väravahi Abbiati supertõrje päästab Milani Ajaxi vastu. Endiselt 0:0.
Kui Napoli-Arsenal lõpeb 0:0 ja Marseille-Borussia 1:1, pääsevad edasi Arsenal ja Borussia.
Neymar rõõmustab
58. minut: Neymarilt kübaratrikk - Barca-Celtic juba 5:0!
57. minut: Schalke-Basel 2:0. Värava lõi Matip.
Enamuses mängiv Ajax üritab, kuid Milaniga seis ikka 0:0. Itaallased pääsevad selle tulemuserga edasi.
Austria Viin - Zenit 3:1. Jun ja Hosiner löövad kolme minutiga kaks väravat!
51. minut: Schalke-Basel 1:0 Draxleri väravast.
Barca-Celtic 4:0. Neymar lõi värava.
Teine poolaeg alanud kõigis mängudes!
Avapoolajad on lõppenud: Chelsea-Steaua 1:0, Schalke-Basel 0:0, Marseille-Borussia 1:1, Napoli-Arsenal 0:0, Atletico-Porto 2:0, Austria-Zenit 1:1, Barca-Celtic 3:0, Milan-Ajax 0:0.
Milan - Ajax 0:0. Hollandlastel oli ohtlik karistuslöök, kuid üle.
Värava autoriks Neymar.
Barca - Celtic juba 3:0
44. minut: Philipp Hosiner lööb värava ja viigistab - Viini Austria - Zenit 1:1.
40. minut: Barcelona - Celtic 2:0. Värava lõi Pedro Rodríguez.
Austria Viin - Zeiit 0:1. Värav Alexandr Kerzhakovilt.
37. minut: Atletico - Porto 2:0 Teise värava lõi Diego Costa.
Marseille - Borussia 1:1 ja prantslased jäävad vähemusse - punase sai Dimitri Payet.
Schalke - Basel mängus on seisul 0:0 külaliste Ivan Ivanov saanud punase kaardi.
Pool tundi on mängitud kõigis mängudes.
21. minut: Montolivo sai Poulseni vastu tehtud vea eest punase kaardi. Milan jääb Ajaxi vastu vähemusse!
Chelsea-Steaua 1:0 avavärav on kantud siiski statistikasse Daniel Georgievski omaväravana.
Ajaxil taas üliohtlik võimalus. Milan on koduväljakul hädas.
Atletico - Porto 1:0. Raul Garcia viib hispaanlased juhtima.
Marsseile - Borussia 1:1. Diawara viigistab.
Chelsea-Steaua 1:0. Demba Ba viib Inglise klubi juhtima.
Barcelona-Celtic 1:0. Värava lõi Gerard Pique.
Milan - Ajax mängus käis pall itaallaste värava postis! Milan pääses ehmatusega!
Marseille - Borussia 0:1. Lewandowski lööb värava!
Õhtused otsustavad mängud on alanud.
Täname jälgimast! Ülekandega jätkame õhtul, kui kell 21:45 algavad viimased kohtumised.
Lõpuvile on kõlanud! Galatasary võitis 1:0 ja pääses edasi!
Käivad juba lisaminutid.
Tevezi karistuslöök edu ei too. Galatasarayl tekkis kohe väga ohtliku kontrarünnaku võimalus.
Juventusel ohtlik karistuslöök.
Sneijder pääses Drogba hea söödu järel karistusalasse ja lõi palli Buffonist mööda tagumisse nurka - 1:0.
84. minut: Sneijder viib Galatasaray juhtima!
82. minut: Sneijderi kauglöögist vuhiseb pall kõrgelt üle Juventuse värava.
80 minutit mängitud. Palli valdamine on siiani täpselt viigis (nagu ka mänguseis) - 50% mõlemal meeskonnal.
75 minutit saab mängitud. Ikka 0:0.
Kui Buffon 58. minutil Drogba löögi enda ette tõrjus, ei saanud Yilmaz pallile pihta ja nii see Galatasaray hea võimalus luhtus.
Ilmaolud on kohutavad - vihma kallab ja tundub, et ka plats on jubedas olukorras.
58. minut: Galatasarayl avanes hea võimalus, kui Buffon tõrjus löögi enda ette.