Vaata mängu väravaid SIIT

Barcelona, kellel oli seljataga 14-tunnine bussisõit Itaaliasse, asus juhtima 19. minutil Pedro Rodriguezi väravast.

Kulus vaid kümme minutit, kui hollandlane Wesley Sneijder viigistas. Seisuga 1:1 ka avapoolaeg lõppes.

Kohe teise poolaja alguses, 48. minutil lõi Maicon 2:1. Veerand tundi hiljem suunas Diego Milito palli peaga väravasse, kasvatades Itaalia meistermeeskonna edunumbrid juba 3:1-le.

Barcelona üritas küll mängu pööret tuua, kuid rohkem väravaid Milanos ei löödud. Korduskohtumine on järgmisel kolmapäeval Barcelonas.

Homme õhtul peavad Saksamaal teise poolfinaali avamängu Müncheni Bayern ja Lyon.

Algkoosseisud:

Inter Milan: 12-Julio Cesar; 13-Maicon, 25-Walter Samuel, 6-Lucio, 4-Javier Zanetti; 8-Thiago Motta, 19-Esteban Cambiasso, 10-Wesley Sneijder; 9-Samuel Eto'o, 22-Diego Milito, 27-Goran Pandev.

Barcelona: 1-Victor Valdes; 2-Daniel Alves, 5-Carles Puyol, 3-Gerard Pique, 19-Maxwell; 6-Xavi, 16-Sergio Busquets, 15-Seydou Keita; 10-Lionel Messi, 9-Zlatan Ibrahimovic, 17-Pedro.