Inter läks Eto'o väravast juba kolmandal minutil juhtima, kuid Bayern viigistas 20. minutil Gomezi väravast. Kümme minutit hiljem lõi Müller Bayernile juhtima ning kokkuvõttes tänu esimese mängu 1-0 võitmisele juhti juba 3-1.

Teisel poolajal aga kõik muutus. 62. minutil lõi Sneijder värava Interile tagasi ning 87. minutil viis Pandev külalised ette ning kokkuvõttes pääsesid itaallased seisuga 3-3 edasi.

Vaata mängu kokkuvõtet SIIT!

Manchester alustab samuti kiire väravaga, kui Hernandez lõi juba viiendal minutil kodumeeskonna juhtima.

Teise poolajal, 75. minutil avanes Hernandezil jälle võimalus ning jalgpallur ei eksinud. 82. minutil suutis Marseille küll värava tagasi lüüa, kui Browni peast kukkus pall oma väravasse, kuid enamaks ei olnud suutelised.

Bayern - Inter (3:3): 2-3

90. minut: Kroon vahetab Breno välja.

88. minut: Pandev võtab särgi seljast ning teenib kollase. Kohe ka vahetus ning Kharja vahetab sangari välja.

87. minut: Eto'o mängib ilusti karistusalas palli omaks ning söödab Pandevile. Pandev lööb vasakust äärest sisse ning INTER on mängu TAGASI! Inter on praeguse seisuga edasi pääsenud.

86. minut: Interil vahetab Nagatomo äärekaitsja Chivu välja.

72. minut: Sneijder saab värava eest löögile, kuid pall lendab täiesti mööda. Hea võimalus oli!

69. minut: Badstuber vahetab kaitses van Buyteni välja.

67. minut: Robben võetakse välja, sisse tuleb Altintop.

62. minut: Sneijder lööb ühe puutega paremast karistusala servast vasakusse nurka kauni värava ning Inter viigistab mängu. Inter kaotab kokkuvõttes 3:2.

58. minut: Lucio tõmbab Gustavo maha ning teenib kollas ning jätab Interi edasipääsemine korral mängu vahele.

50. minut: Coutinho vahetab Stankovici välja.

45. minut: Lucio kaotab enda värava all palli, õnneks võetakse Bayernile suluseis.

38. minut: Pall keerleb Interi väravajoonel ning ei lähe sisse. Interi õnn!

37. minut: Luiz Gustavo teenib kollase kaardi.

34. minut: Ribery jääb väravavahiga üksi, kuid eksib. Cesar saab jala vahele ning pall lendab üle.

30. minut: Robben mängib palli sööduga kergelt Interi kaitseliinist läbi ning Müller saab ilusti palli väravavahist mööda paremasse nurka löödud.

20. minut: Robben paneb hirmsa pommi, Julio Cesar proovib püüda, kuid eksib ning Gomez lööb ilusa viigivärava. Bayern viigistab 1-1 ning on praeguse seisuga edasi.

3. minut: Samuel Eto'o lööb värava! Inter on kokkuvõttes viigistanud! Bayern eksis rämedalt kaitses ja Eto'o karistas kohe ära. Inter juhib 0-1.

algkoosseisud:

Inter: Julio Cesar; Maicon, Lucio, Ranocchia, Chivu; Motta, Cambiasso, Sneijder, Stankovic; Eto'o, Pandev.

Bayern: Kraft; Breno, van Buyten, Lahm, Pranjic; Luis Gustavo, Schweinsteiger, Müller; Ribery, Robben, Gomez.

ManU - Marseille (2:1): 2-1

82. minut: Marseille lööb värava tagasi! Brown peast põrkab pall oma väravasse. Marseille vajab veel ühte väravat.

78. minut: Marseille teeb järjekordse vahetuse. Jordan Ayew vahetab M'Bia välja.

75. minut: Hernandez lööb teise värava! Giggsi söödust lääb Hernandes lihtsalt palli sisse. Manchester juhib 2-0.

72. minut:
Valbuena saab kollase kaardi, tehes Brownile vea.

69. minut: Rafaeli vaevab reievigastus ning tema tänane mäng jääb lühikeseks. Fabio vahetab Rafaeli välja. Marseille teeb samuti vahetuse, Valbuena vahetab Gignaci välja.

61. minut: Nani tuuakse pingile puhkama. Mängu sekkub Antonio Valencia.

37. minut: O'Shea saab vigastada ning ManU on sunnitud tegema vahetuse. Platsile tuleb Rafael.

20. minut: Hernandez teenib mängu esimese kollase kaardi, tõmmates Heinze'i maha.

Manu on selgelt vastasest üle, valdab palli 66 protsendiliselt.

5. minut: Rooney tõstab palli värava ees efektselt Hernandezile ning viimane ei eksi. Manchester juhib 1-0.

ManU: Van der Sar; Evra, Brown, Smalling, O'Shea; Carrick, Scholes, Giggs, Nani, Rooney, Hernandez.

MarseilleMandana; Taiwo, Heinze, Diawara, Fanni; Mbia, Cheyrou, Lucho; A. Remy, Gignac, Ayew.