Bayern: Butt, Lahm, Van Buyten, Demichelis, Badstuber,

Inter: Julio Cesar, Maicon, Lucio, Samuel, Chivu, Zanetti,

Vahetusmängijad: Toldo, Cordoba,
Stankovic, Muntari, Mariga, Materazzi, Balotelli.

Väljakukohtunik:

Howard Webb (Inglismaa).

Esimesel kümnel minutil käis hoogne mäng, väikese ülekaaluga Bayernile. Aga midagi ohtlikku ei loodud.

Sisuliselt samamoodi läks ka mäng edasi - Bayern surus pisut rohkem. Aga pinged on õhus.

Webb võttis esimest korda kollase kaardi taskust välja 25. minutil, et seda näidata Demichelisele.

Viis minutit hiljem sai kollase ka nahkkiivriga mees ehk Chivu.

35. minutil avati skoor - Milito saab supersöödu Sneijderilt ja tõstab palli Buttist kaunilt üle.

43. minutil pääses Sneijder Buttiga silmitsi, aga lõi palli vastu Bayerni kollkipri jalgu.

Esimene poolaeg Interile 1:0.

Kohe teise poolaja esimesel minutil oli Bayernil, kes avapoolajal valdas palli 66% mänguajast, fantastiline võimalus viigistada, aga Mülleri lähilöögi tõrjus Julio Cesar jalgadega.

Napilt minut hiljem oli juba Interil suur võimalus, Pandev lõi Milito hea eeltöö järel - Butt tõrjus võimsal hüppel näpuotstega. Tõeline finaal!

Bayern muudkui surub, Inter on langenud päris oma kasti juurde, aga kaitseb sitkelt. 62. minutil võtrab van Gaal Altintopi välja ja saadab mängu Klose.

Kohe on Bayernil hea võimalus, aga Mülleri löögile saab Cambiasso oma (kiilas)pea vahele.

Vahetuse teeb ka Mourinho - Chivu pingile ja Stankovic sisse.

Ja kas Bayerni lootustel kriips peal, sest 70. minutil tantsib Milito Saksa klubi karistusalasse, lollitab ära van Buyteni ja lööb 2:0!

Van Gaal vahetab seejärel ründajaid - kahvatu olnud Olic välja ja Gomez lahingusse.

Aga midagi ei aita - Inter mängib targalt ja hopiab eduseisu kindalt lõpuni.

Inter võitis 2:0 ja on kolmandat korda Euroopa parim jalgpalliklubi. Eelmised karikad on aastatest 1964 ja 1965.

Vaata Milito väravaid:

Eellugu:

Mõlemad meeskonnad juba teinud suurepärase hooaja - võitnud oma riigi meistritiitli ja karikasarja ning kolmikduublist lahutab ühte neist vaid üks võit.

Jalgpallispetsialistide hinnangul on väike favoriidikoorem Interil, kes on teel finaali teiste seas jagu saanud Barcelonast ja Chelsea'st.

Bayern omakorda lülitas konkurentsist välja Torino Juventuse ja Manchester Unitedi.

Samuti on mõlemad tiimid väljas peaaegu tugevaimas koosseisus, Interil on puudu vaid Thiago Motta ja Bayernil Franck Ribery.

Bayern on seni Euroopa parima jalgpalliklubi tiitli võitnud neljal korral, viimati 2001. aastal ja Interil kahel korral, aga Itaalia klubi karikad pärinevad aastatest 1964 ja 1965.