Sevilla tuli teisel poolajal välja 1:4 kaotusseisust. Avapoolaja Lionel Messi (7. ja 16. minut) ja Rafinha (44. minut) väravatele lisas 52. minutil Barcelona kasuks veel ühe tabamuse Luis Suarez (52. minut). Seisult 4:1 võinuks ju asjad otsustatud olla, kuid Sevilla mehed arvasid teisiti.

Jose Antonio Reyes lõi esimese värava tagasi juba 57. minutil, seejärel realiseeris 72. minutil penalti Kevin Gameiro ja kõige krooniks viigistas 81. minutil mänguseisu Sevilla eest debüüdi teinud Jevgeni Konopljanka.

* Tegu oli ajaloo väravaterohkeima superkarikaga.

*Sevilla on esimene meeskond, kes Luis Enrique juhendatavale Barcale löönud neli väravat (viimati lõi Barcale nii palju väravaid Bayern 2013. aasta Meistrite liiga poolfinaalis).

*Tegu oli esimese korraga Messi karjääris, kus ta on löönud ühes mängus otse sisse kaks karistuslööki.

*Viigivärava sepistanud vahetusmehed Ciro Immobile ja Jevgeni Konopljanka tegid Sevilla eest debüüdi, kusjuures Immobile jõudis enne söödu andmist väljakul olla minuti.