Sevilla läks korduskohtumist Peterburis kohaliku Zeniidi vastu 6. minutil küll 1:0 juhtima, kuid Jose Salomon Rondoni ja Hulki teise poolaja väravad tegid kahe mängu üldskooriks 3:3. Tiitlikaitsja päästjaks osutus Kevin Gameiro, kes 85. minutil Sevillale 2:2 viigi ja kokkuvõttes 4:3 võidu tõi.

Fiorentina, kes oli avamängus teinud lisaminutite väravast Kiievi Dinamoga 1:1 viigi, kallutas teise kohtumise enda kasuks pärast Jeremain Lensi punast kaarti 40. minutil. Mario Gomez lõi 43. minutil 1:0 ja Juan Vargas 90. minutil 2:0.

Poolteist aastat tagasi samas sarjas Nõmme Kalju alistanud Dnipropetrovski Dnipro lõi Club Brugge vastu veerandfinaali ainsa värava teise kohtumise 82. minutil (Yevhen Shakhov) ning läks üldskooriga 1:0 edasi.

Avamängus Wolfsburgi 4:1 võitnud Napoli kindlustas edasipääsu lõplikult teise mängu teise poolaja alguses, kui Jose Maria Callejon ning Dries Mertens tabamuse kirja said. Wolfsburgi kaks lõpus löödud väravat Timm Klose ning Ivan Perisic poolt mida enam ei otsustanud.

Nii Euroopa liiga kui Meistrite liiga poolfinaalpaaride loosimine toimub täna.