Londonis peetud mängu alustas paremini hoopis Basel, kes asus kohtumist 45. minutil Mohamed Salahi väravast juhtima. Kuna avamängu oli Šveitsi klubi kaotanud 1:2, tuli šveitslastel võõrsil löödud värava reegli tõttu jätkata ründavat mängu ka teisel poolajal.

Ent teist poolaega alustas paremini Chelsea. Üheksa minuti jooksul löödi suisa kolm vastuseta väravat, kui täpsed olid nii Fernando Torres, Victor Moses kui ka järjekordse iluvärava löönud David Luiz. Chelseale seega mängu võit 3:1 ja edasipääs üldskooriga 5:2.

Teises poolfinaalis oli Benfica kodus 3:1 parem Fenerbahcest ning tagas üldskooriga 3:2 pääsu finaali. Portugali meeskonna eest lõi kaks väravat Oscar Cardozo, ühe tabamuse sai kirja Nicolas Gaitan. Türklaste ainsa värava autoriks oli penalti realiseerinud Dirk Kuyt.

Finaal toimub 15. mail Amsterdamis.

Chelsea 3 :1 Basel (0:1), üldskoor 5:2
50´ Torres, 52´ Moses, 59´ Luiz - 45´+1 Salah

Benfica 3 : 1 Fenerbahce (2:1), üldskoor 3:2
9´ Gaitan, 35´,66´ Cardozo - 23´ (p) Kuyt