Arsenal - Barcelona 2:1 (0:1)

Mängu käik:

Mäng on lõppenud Arsenali 2:1 võiduga. Väga raske öelda, kellel on Hispaanias peetava kordusmängu eel eelis.

90+2 minut: Aršavini ebaõnnestunud tagasilöögi järel tekib Barcelonal võimalus viigistamiseks. Arsenali õnneks ei suuda hispaanlased olukorda lahendada.

83. minut: Andrei Aršavin lööb 2:1 Arsenalile (VAATA SIIT) Venelane lõpetab Arsenali suurepärase kiirünnaku väravaga!

78. minut: Arsenal viigistab Robin Van Persie väravast - 1:1 (VAATA)! Väga terava nurga alt lähinurka! Victor Valdes oleks pidanud selle ära katma.

69. minut: Arsene Wenger toob ründejõudu juurde - Andrei Aršavin vahetab välja Songi.

68. minut: Väravaautor lahkub: Villa asemele tuleb Seydou Keita.

67. minut: Messi lööb lähedalt küljevõrku. Suurepärane väravavõimalus pärast Iniesta head söötu!

55. minut: Van Persie lööb karistusala joonelt kõvasti üle.

Avapoolaeg on lõppenud.

38. minut: Messi lööb värava, kui see ei loe. Kohtunikud fikseerivad suluseisu. Korduse põhjal on raske hinnata, kas oli suluseis.

30. minut: Van Persie nurjab hea võimaluse, lüües mööda.

25. minut: David Villa lööb 1:0 Barcelonale! Hiilgav sööt Messilt, kes viis hispaanlase väravavahiga üks-ühe vastu.

15. minut: Messi hiilgav võimalus, löök napilt mööda! Argentiinlane pääses väravavahiga üks-ühe vastu ja tõstis palli üle Szczesny, kuid väravast mööda.

8. minut: Song saab kollase kaardi. Arsenali pallur mängis toorelt Messi vastu.

6. minut: Mängu esimene teravam võimalus Arsenalile. Walcott trikitab ja söödab Fabregasele, kes leiab karistusalast Van Persie. Hollandlase pealelöögi tõrjub Valdes!

Algkoosseisud:
Arsenal: 6-Wojciech Szczesny; 27-Emmanuel Eboue, 20-Johan Djourou, 6-Laurent Koscielny, 22-Gael Clichy; 14-Theo Walcott,7-Cesc Fabregas, 17-Alex Song, 19-Jack Wilshere, 8-Samir Nasri;10-Robin van Persie.

Barcelona: 1-Victor Valdes; 2-Dani Alves, 3-Gerard Pique,22-Eric Abidal, 19-Maxwell; 6-Xavi, 16-Sergio Busquets, 8-Andres Iniesta; 17-Pedro, 10-Lionel Messi, 7-David Villa.

-----------------------------

AS Roma - Donetski Šahtar 2:3 (1:3)

Mängu käik:

Mäng on lõppenud. Šahtar lahkub Itaaliast magusa võiduga.

80. minut: Viik oli õhus - Šahtari puurivaht Pjatov tõrjub Borriello löögi üle värava!

62. minut: Menez vähendab Roma kaotusnumbreid - 2:3 (VAATA).

45. minut: Roma vahetab patuoina välja - Riise asemel Castellini platsile.

41. minut: Luiz Adriano lööb juba 3:1 (VAATA) Suur prohmakas John Arne Riiselt, kes kaotab vasakul äärel palli. Ukrainlased lahendavad olukorra suurepäraselt ära.

36. minut: Douglas Costa viib ukrainlased 2:1 juhtima! Brasiillane saadab kauglöögist palli värava tagumisse nurka.

29. minut: Jadson viigistab ilusat kauglöögist - 1:1! Šahtar on löönud väga olulise värava võõrsilt.

28. minut: Simone Perrotta lööb peaga värava (VAATA)!

21. minut: AS Roma mängijal Burdissol hiilgav võimalus, kui pääseb nurgalöögi ajal vabalt peaga löögile. Mööda!

13. minut: Šahtari mängumehe Srna pealelöögi põrjub Doni raskustega üle värava. Mitte kõige kindlam mäng väravavahilt.

AS Roma: 32-Alexander Doni; 77-Marco Cassetti, 29-Nicolas Burdisso, 5-Philippe Mexes, 17-John Arne Riise; 11-Rodrigo Taddei, 16-Daniele De Rossi, 20-Simone Perrotta; 94-Jeremy Menez; 10-Francesco Totti, 9-Mirko Vucinic

Donetsk Šahtar: 30-Andrei Pjatov; 33-Darijo Srna,27-Dmytro Chygrynskiy, 44-Yaroslav Rakitskiy, 26-Razvan Rat;3-Tomas Hubschman; 20-Douglas Costa, 8-Jadson, 10-Willian;22-Henrik Mkhitaryan, 9-Luiz Adriano.

--------------

Mängu eel:

Argentina jalgpallitäht Lioenl Messi teatas enne tänaõhtust Meistrite liiga kaheksandikfinaalmängu Londoni Arsenaliga, et Inglismaa meeskonna kõige ohtlikum mängumees on Theo Walcott.

"Barcelona jalgpallurid ei karda naljalt kedagi. Kuid ma võin öelda, et kui me eelmine hooaeg Arsenaliga mängisime, siis me kartsime Theo Walcotti," meenutas Messi, kirjutab Daily Telegraph.

Barcelona mängis eelmisel aastal play-offi avamängus Arsenali vastu 2:0 eduseisu maha. Arsenali parimaks tõusis 67. minutil vahetusest sekkunud Walcott, kes lõi ka ühe värava ja juhtis meeskonna 2:2 viigini. Kahe mängu kokkuvõttes pääses siiski edasi Barcelona.

"Võin oma kogemusest öelda, et Walcott on üks ohtlikumaid mängijaid, kelle vastu olen kunagi mänginud," lisas Messi.

Arsenal võõrustab täna õhtul Barcelonat algusega kell 21:45. Samal ajal algab ka AS Roma ja Donetski Šahtari mäng.