Milan asus Barcelona vastu juhtima skandaalsest väravast, mille lõi 57. minutil Kevin-Prince Boateng, kes saatis palli väravasse karistusala joonelt. Vastuoluliseks muudab värava asjaolu, et enne Boatengini jõudmist puutus pall selgelt Milani kaitsja Zapata kätt.

Pärast kaotusseisu jäämist jahtis Barcelona viigiväravat, kuid hoopis itaallased jõudsid oma teise tabamuseni, kui Sulley Muntari realiseeris 81. minutil Milani ilusa kontrarünnaku.

Galatasaray ja Schalke mängus pääses kodumeeskond 12. minutil Burak Yilmazi väravast juhtima. Pärast seda oli Galatasarayl mitmeid häid võimalusi ka teine värav lüüa (korra löödi latti), kuid hoopis sakslased jõudsid järgnevalt sihile. Avapoolaja lõpuminutil lõi Jermaine Jones ilusa kiirrünnaku lõpetuseks 1:1 viigivärava. Teisel poolajal midagi üliohtlikku meeskonnad enam luua ei suutnud.