Itaallased, kes olid nädal tagasi viigistanud võõrsil Portoga 1:1, kaotasid tänase kordusmängu kodus koguni 0:3.

Porto asus juba 8. minutil Felipe tabamusest juhtima. Roma lootused said tõsise tagasilöögi avapoolaja lõpus, mil Daniele De Rossi teenis punase kaardi. Teise mängupoole viiendal minutil saadeti Roma poolel platsilt minema ka Emerson Palmieri ning sellega oli sisuliselt selle paari saatus otsustatud. Lõppseisu 3:0 vormistasid Miguel Layun ja Jesus Manuel Corona.

Varssavi Legia viigistas kodus peetud kordusmängus iirlaste Dundalkiga 1:1 ja pääses edasi üldskooriga 3:1.

Bulgaarlaste Razgradi Ludogorets mängis Plzeňi Viktoriaga viiki 2:2, ent jõudis tänu nädal tagasi kodus saavutatud 2:0 võidule alagrupiturniirile.

Šotlaste Glasgow Celtic alistas Hapoel Be'er Sheva kahe mängu kokkuvõttes 5:4, kuigi täna kaotati võõrsil 0:2.

Põnevast Monaco ja Villarreali vastasseisust jõudis Meistrite liiga grupifaasi Prantsuse klubi, kes oli parem 3:1. Täna mängiti Monacos ning prantslased võitsid Fabinho lisaminutite penaltist 1:0.