Old Traffordil peetud suure lahingu juhtvärav läks kirja aga Manchester Unitedile, kui Sergio Ramos 48. minutil õnnetult palli enda võrku lükkas. 56. minutil jäi aga ManU platsile kümnekesi, sest Nani saadeti kõrge jalaga mängimise eest varakult duširuumi.

66. minut - vaid mõni minut varem vahetusest sekkunud Luka Modric lõi Realile 1:1 ning kindlustas neile vähemalt lisaaja, kuid juba kolm minutit hiljem sepistas kunagisele kodustaadionile naasnud Cristiano Ronaldo lõppskooriks 2:1. ManU vajanuks sellises seisus juba kahte väravat, kuid need jäid sündimata.

Kohtumise lõppedes võtsid ManU mängijad türklasest väljakukohtuniku Primož Arhari korralikult ette - vibutasid tema nina all näppe ning plaksutasid sarkastiliselt. Ennast ei suutnud vaos hoida ka ManU peatreener Sir Alex Ferguson.

Teises kohtumises tegi Dortmund ukrainlastega sotid selgeks juba esimesel poolajal, mis võideti 2:0. Dortmundi väravad lõid kodustaadionil Santana Felipe Augusto 31., Mario Götze 37. ja Jakub Blaszczykowski 59. minuti. Kahe mängu kokkuvõttes võttis Saksamaa klubi 5:2 võidu.

Järgmised veerandfinalistid selguvad juba kolmapäeval, kui vastamisi lähevad Juventus ja Celtic ning PSG ja Valencia.