A-grupis sai hooaja esimese võidu Madridi Real, kes oli võõrsil napilt parem Istanbuli Galatasarayst. Real võitis kohtumise 1:0, ainsa värava autoriks märgiti Toni Kroos.

Täiseduga jätab PSG, kes alistas koguni 5:0 Club Brügge, kusjuures avapoolaeg lõppes "vaid" 1:0. Kaks korda sahistas võrku Mauro Icardi, kübaratrikiga säras Kylian Mbappe.

B-alagrupis sai mõnevõrra ootamatult raske võidu Müncheni Bayern. Saksamaa klubi jäi võõrsil Piraeuse Olympiakose vastu 0:1 kaotusseisu, aga Robert Lewandowski kaks tabamust viisid omakorda Bayerni ette. Lõpuks läks Saksamaa valitsevale meistrile kirja 3:2 võit. Kolmanda värava lõi Corentin Tolisso, Olympiakose tabamuste eest hoolitsesid Youseff El Arabi ja Guilherme.

Võiduarve avas Tottenham Hotspur, kui kodus võeti 5:0 võit serblaste Crvena zvezda üle. Harry Kane ja Heung-min Son lõid kaks väravat, ühe tabamuse lisas Erik Lamela.

C-grupis jätkab täiseduga Manchester City. Inglismaa tiim jäi koduväljakul küll Ruslan Malinovski poolt 28. minutil realiseeritud penaltist kaotusseisu, aga juba 10 minutit hiljem olid Sergio Agüero tabamused ette viinud juba võõrustajad. Lõpuks sai City kirja 5:1 võidu, seda tänu Raheem Sterlingule, kes sai teisel poolajal kõigest 11 minutiga hakkama kübaratrikiga.

Teises C-grupi kohtumised leppisid 2:2 viiki Donetski Šahtar ja Zagrebi Dinamo. Šahtari poolelt olid täpsed Jevgeni Konopljanka ja Dodo, Zagrebi eest Dani Olmo ning Mislav Orsic.

D-grupis sai raske võidu Torino Juventus. Moskva Lokomotiv läks Aleksei Mirantšuki väravast pooltunni täis tiksudes mängu juhtima ning kui juba tundus, et Venemaa klubi võtab üllatusvõidu, siis Argentina koondislase Paulo Dybala tabamused vastavalt 77. ja 79. minutil tõid siiski võidu Itaalia hiiule.

Kolm lisapunkti sai kirja ka Madridi Atletico. Hispaania klubi sai kodus 1:0 võidu Leverkuseni Bayeri üle. Atletico sangariks osutus Alvaro Morata.