Kui Juventus avapoolajaga 2:0 juhtima läks, spekuleeris legendaarne Saksamaa koondise kapten Franz Beckenbayer Sky telekanalis, et ilmselt teeb Guardiola vaheajal oma meestest kesksoost kodanikud, kui mängu pööret ei tule.

Teisel poolajal aitasid Bayerni tagasi ree peale Robert Lewandowski ja Thomas Mülleri väravad ning lisaajal sahistasid veel võrku Thiago ja Kingsley Coman. Vedas, mängijatele jäi nende meheau alles.

"Peaaegu nii ta ütleski," ütles Müller, kui temalt Beckenbaueri ennustusele kommentaari paluti. "Ta ei öelnud, et teeb meist kesksoo, vaid et ta võtab lihtsalt meil munad maha."

Homses veerandfinaalide loosimises läheb Bayerni pall ühte potti koos Wolfsburgi, Madridi Reali, Benfica, PSG, Madridi Atletico, Manchester City ja Barcelonaga.