Mourinho: kavatsen Chelseat juhendada veel ka 2019. aastal

 (7)
Mourinho: kavatsen Chelseat juhendada veel ka 2019. aastal
Jose Mourinho.Foto: REUTERS/SCANPIX

Kuigi Inglise meedia spekuleerib, et Jose Mourinhole on Chelsea eesotsas antud veel kaks võimalust - tänane mäng Kiievis ja laupäeval Stoke'is - siis portugallane ise on veendunud, et juhendab Londoni klubi veel mitu head aastat.

Küsimusele, kui palju tal on aega Chelsea õnn ümber pöörata, vastas Mourinho: "Mul on neli aastat. Täpsemalt kolm aastat ja seitse kuud. Jah, ma tean, et tulemused on olnud veidi teistsugused, kuid ma võin teile öelda, et ma olen siin olnud kaua aega. See on mitme faktori tulemus. Mõnda asja ma muuta ei saa, ma ei taha seda isegi puutuda, aga ma tean, et need on olemas."

Meediast on läbi käinud ka kõlakaid, justkui töötaks mõni mängija Chelseas meelega Mourinhole vastu, kuid Chelsea kapten John Terry sõnul on mängijad treeneriga ühes paadis.

"Võin teile kinnitada, et mängijad on 100 protsenti treeneri selja taga. Me oleme selles kõik koos," ütles Terry. Ma pole kunagi oma mängijakarjääri jooksul kuulnud, et mõni mängija nii väidaks. On totrus, et ma praegu siin istun ja sellest pean rääkima," ütles Terry.

Futboliit (talgpall)