Müncheni Bayerni sai 2:1 jagu Fiorentinast, võitjate väravad lõid Arjen Robbeni 45. ja Miroslav Klose 90. minutil, Itaalia klubi tabamuse eest hoolitses 50. Per Kroldrup. Alates 73. minutist mängis Fiorentina vähemuses, sest eemaldati Massimo Gobbi.

Varela viis 11. minutil Porto kodus Londoni Arsenali vastu juhtima, kuid 19. viigistas veterankaitsja Sol Campbell, Portugali meistri võiduvärava tegi 51. minutil Radamel Falcao.

Eilsetes avamängudes alistas Lyoni Olympique kodus Madridi Reali 1:0, AC Milan aga jäi kodustaadionil 2:3 alla Manchester Unitedile.

Ülejäänud 1/8-finaalide avamängudes kohtuvad 23. veebruaril Stuttgart — Barcelona ja Pireuse Olympiacos — Bordeaux Girondins ning 24. veebruaril Moskva CSKA — Sevilla ja Milano Inter — Chelsea.