Meistrite liiga: PSG pääses üleminutitel kaotusest, Barcelona alistas Interi, Borussia purustas Atletico

(24)
Angel Di Maria lõi PSG päästva viigivärava
Angel Di Maria lõi PSG päästva viigiväravaFoto: CHRISTIAN HARTMANN/Reuters/Scanpix

Jalgpalli UEFA Meistrite liigas peeti kolmapäeva õhtul alagrupiturniiri kolmanda vooru mängud gruppides A kuni D. Kesksemates kohtumistes alistas Barcelona Interi 2:0, Dortmundi Borussia Madridi Atletico koguni 4:0, PSG pääses kodus Napoli vastu 2:2 viigiga.

Vigastatud Lionel Messita mänginud Barcelonale tõid koduväljakul Interi vastu 2:0 võidu Rafinha ja Jordi Alba väravad. Kataloonia suurklubi jätkab kolme vooru järel täiseduga, Interil on teisena 6 punkti.

A--alagrupi liidrite mängus purustas Dortmundi Borussia külla sõitnud valitseva Euroopa liiga meistri Madridi Atletico koguni 4:0 ja jätkab samuti täiseduga. Kahel korral jõudis sihile Raphael Guerreiro, ühe tabamuse lisasid Axel Witsel ja Jadon Sancho.

Prantsusmaa tippklubi PSG oli kodus Napoli vastu kaotuse äärel, kuid suutis kahel korral viigistada. Päästva 2:2 värava lõi kolmandal lisaminutil argentiinlane Angel Di Maria. Liverpool võitis teises sama alagrupi mängus Mohamed Salahi kahe värava abil Crvena Zvezdat 4:0 ja tõusis grupi liidriks.

Meistrite liiga mängud
Mängud lõppenud: Barcelona alistas Interi 2:0, Borussia Atletico 4:0, Liverpool Crvena Zvezda 4:0, PSG pääses Napoli vastu 2:2 viigiga, Porto võitis Lokomotivi 3:1, Glatasaray ja Schalke tegid 0:0 viigi.
PSG pääseb Napoli vastu - 2:2 viigivärava lõi kolmandal üleminutil Angel Di Maria!
Borussia - Atletico 4:0! Raphaël Guerreiro jõudis teise väravani.
Borussia võtab kindlalt oma. Vahetusmees Jadon Sancho lööb Atletico võrku kolmanda palli.
Saab ka Lionel Messita - Jordi Alba viib Barcelona Interi vastu 2:0 ette.
Lokomotivi lootused 1:3 kaotusseisust välja tulla muutusid õhkõrnaks - Solomon Kvirkvelia sai punase ja jättis kodumeeskonna Porto vastu vähemusse.
Mane jõuab paar minutit hiljem ikkagi väravani, viies Liverpooli 4:0 ette.
Degenek (Crvena zvezda) mängis käega ja Liverpool sai penalti, mille Sadio Mane lõi latti.
Dries Mertens viib Napoli uuesti PSG vastu ette - 2:1 itaallastele.
Borussia lööb Atleticole teise värava seisuks 2:0. Sihile jõudis 73. minutil Raphaël Guerreiro.
PSG viigistab Napoli vastu - 1:1. See on hea uudis Liverpoolile, kes tõuseks hetkeseisuga alagrupi liidriks. Prantslaste viigivärav sündis Mario Rui 61. minuti õnnetust omaväravast.
Jesus Corona viib Porto Lokomotiviga mängus 3:1 ette.
Mohamed Salah realiseerib penalti ning Liverpooli eduseis Crvena Zvezda vastu kasvab juba 3:0-le.
Teine poolaeg on alanud kõigis mängudes.
Avapoolajad on lõppenud: Barcelona juhib kodus Interi vastu 1:0, Borussia Atletico vastu 1:0, Liverpool Crvena Zvezda vastu 2:0 (teine värav Mohamed Salahilt) ning võõrsil mängivad Napoli PSG vastu 1:0 ja Porto Lokomotivi vastu 2:1. Galatasaray - Schalke mängus on väravad löömata.
Dortmundi Borussia asub A-alagrupi liidrite lahingus Madridi Atletico vastu 1:0 juhtima. Värava autoriks Axel Witsel.
Lokomotiv - Porto 1:2. Venelased vähendavad poolajavile eel Anton Mirantšuki väravast vahe minimaalseks. Väravalööja mängis veel mullu Levadia rivistuses.
Porto lööb Lokomotivi vastu 2:0 (värav Hector Herreralt) ja on hetkeseisuga tõusmas 7 punktiga D-alagrupi liidriks.
Ja Barcelona lööb Interi vastu avavärava - 1:0 seadis tabloole Rafinha.
Porto pääseb võõrsil Lokomotivi vastu 1:0 ette. Kui 10. minutil jättis Manuel Fernandes venelaste poolel penalti realiseerimata, siis 26. minutil on Moussa Marega Porto poolel 11m karistuslöögil täpne.
PSG jääb kodus Napoli vastu kaotusseisu 0:1. Värava autoriks 29. minutil Lorenzo Insigne.
Kell 22 alanud mängude esimese värava lööb Liverpooli mees Roberto Firmino koduväljakul Crvena Zvezda vastu. Hea eeltöö tegi Xherdan Shaqiri, kes leidis suurepärase sööduga Andrew Robertsoni, kes omakorda söötis Firminole.
Thierry Henry esimene mäng Meistrite liigas peatreenerina lõppes 1:1 viigiga. Tema juhendatav Monaco tegi võõrsil Brüggega 1:1 viigi ja sai tabelisse esimese punkti. Nii Atleticol kui Borussial on enne õhtust mängu juba 6 punkti.
Tottenham mängis täna võõrsil PSV vastu 2:1 eduseisu maha, jäädes lõpus vähemusse ja lastes Luuk de Jongil 87. minutil viigistada. Kolme vooruga on nii Tottenhamil kui PSV-l vaid üks punkt, mis muudab edasipääsulootused juba väga küsitavaks. Barcelonal ja Interil on enne praegust mängu juba 6 silma.
Messi vaatab tänast mängu Interiga tribüünilt.