Meistrite liiga play-off algas pauguga - PSG purustas Barcelona 4:0!

(178)
FOTOD

Jalgpalli UEFA Meistrite liiga naasis täna talvepausilt, kui peeti esimesed kaheksandikfinaalide avamängud. Suurüllatuse valmistas Pariisi Saint-Germain, kes alistas suurfavoriidi FC Barcelona koguni 4:0, Lissaboni Benfica võitis Dortmundi Borussiat 1:0.

PSG tegis kodupubliku ees fantastilise mängu ning võitis juba avapoolaja 2:0 - 18. minutil viis sünnipäevalaps Angel Di Maria prantslased karistuslöögist juhtima, 40. minutil lõi Julian Draxler kontrarünnakust teise värava. Teise poolaja kümnendal minutil seadis Di Maria järjekordse kontra järel tabloole juba 3:0 ja 71. minutil vormistas Edinson Cavani lõppseisuks 4:0. Lõpuminutitel oli hea võimalus ka Barcelonal, kuid Samuel Umtiti pealöök lendas nurgalöögi järel posti.

Benfica sai Dortmundi Borussia vastu koduväljakul 1:0 algedu. Ainsa värava lõi Konstantinos Mitroglou teise poolaja kolmandal minutil. Sakslaste parima võimaluse nurjas 58. minutil Pierre Aubameyang, kes ei suutnud penaltit realiseerida.

Kolmapäeval tulevad platsile Müncheni Bayern ja Londoni Arsenal ning Madridi Real ja Napoli. Järgmisel nädalal näeme vastasseise Leverkusen - Madridi Atletico, Manchester City - Monaco, Porto - Juventus ja Sevilla - Leicester City.

Meistrite liiga: Benfica-Dortmund, PSG-Barcelona
Täname jälgimast! Oli väga põnev jalgpalliõhtu. Juba homme õhtul mängivad Madridi Real - Napoli ja Arsenal - Müncheni Bayern. https://twitter.com/ChampionsLeague/status/831619384472961024
Benfica võidab Dortmundi Borussiat 1:0.
PSG on võitnud avamängu Barcelona vastu 4:0!
Barcelona lõi nurgalöögi järel palli posti Samuel Umtiti esituses! Ka õnne ei ole hispaanlastel.
71. minut: PSG lööb 4:0 Edinson Cavani esituses. Uskumatu mäng! Uruguailane saab karistusalasse hea söödu ja lööb palli ühe puutega esimesse nurka.
58. minut: Pierre Emerick Aubameyang ei suuda Dortmundi penaltit realiseerida. Ikka 1:0 Benficale. https://twitter.com/ChampionsLeague/status/831609743789658118
Tänane kangelane Pariisis Di Maria vahetatakse puhkama.  Asemele Lucas Moura.
3:0 PSG-le! 55. minut: Angel Di Maria on järjekordse kontra järel karistusala joonel vaba, sätib palli jalale ja keerutab tagumisse nurka. Barcelona kaitsemäng on täna lihtsalt kohutav.
Teine poolaeg on alanud mõlemas mängus.
Nii sündis PSG teine värav:
PSG võitis Barcelona vastu avapoolaja 2:0. Teises mängus Benfica ja Dortmundi vahel on seis 0:0.
2:0 PSG-le! 40. minutil kõmmutab kontrarünnakust teise palli Barca väravasse Julian Draxler. Saatusliku pallikaotuse tegi keskväljal Lionel Messi.
Hetk, mil Barca võrku löödi esimene pall.
18. minut: Sünnipäevalaps Angel Di Maria viib PSG karistuslöögist Barca vastu 1:0 ette!
Endiselt 0:0 mõlemas mängus.
Kümme minutit mängitud - mõlemas kohtumises seis 0:0.