Ülejäänud paarides kohtuvad FC Porto - Müncheni Bayern ning Torino Juventus - AS Monaco.

Atleticol on võimalus revanš võtta mullu finaalis saadud 1:4 kaotuse eest. Pärast seda on omavahel kohtutud koguni kuuel korral - neli võitu on saanud Atletico, kaks matši on jäänud viiki.

PSG ja Barcelona said alagrupis kumbki teineteise üle ühe võidu. PSG oli Pariisis võidukas tulemusega 3:2 ning Barcelona Nou Campil 3:1. Samuti kohtuti omavahel 2012/2013 hooaja veerandfinaalis, kui seis jäi kahe mängu kokkuvõttes 3:3 ning edasi pääses tänu võõrsil väravatele Barcelona.

Veerandfinaalid mängitakse 14. ja 15. ning 21. ja 22. aprillil. Poolfinaalid 5. ja 6. ning 12. ja 13. mail ning finaal 6. juunil Berliini olümpiastaadionil.