City mängis Kiieviga 0:0 viiki ning pääses tänu avamängu 3:1 võidule Meistrite liiga veerandinaali.

Kõigest seitse minutit pärast avavilet vigastas Kompany sääremärja ning vahetati prantslase Eliaquim Mangala vastu välja.

Belgia koondislane on alates 2008. aastast, mil ta Cityga liitus, sama vigastusega kimpus olnud tervelt 14 korda. Kolm kuud tänavusest hooajast on ta sellega juba pausi pidanud.

"Saame homme täpsemalt teada, kui tõsine vigastus see on, aga sellised lihasevigastused tähendavad tavaliselt minimaalselt ühte kuud," ütles City peatreener Manuel Pellegrini.

24. minutil sai vigastada ka argentiinlasest kaitsja Nicolas Otamendi, kuid tema peaks Pellegrini sõnul juba varsti platsile naasma. "Otamendi sai tõsise hoobi. Usun, et paari päevaga saab ta terveks. Eks lähipäevad näitavad," ütles ta.