Real asus Itaalias toimunud kohtumist avapoolaja viimasel minutil Gonzalo Higuaini tabamusest juhtima, kuid teise poolaja keskel viis vahetusmees Flippo Inzaghi väljakuperemehed ette. Milan võitu ei saanud, sest kohtuniku poolt antud üleajal lõi hispaanlaste viigivärava Pedro Leon. Sellega kindlustas Real koha järgmises ringis.

E-grupis kindlustas edasipääsu mullune finalist Müncheni Bayern, kes purustas võõrsil 4:0 Cluj. Kolm väravat kanti Mario Gomezi arvele.

F-grupist läks edasi Londoni Chelsea, olles kodus 4:1 üle Moskva Spartakist. Ajalugu tegi aga Marseille Olympique, kes nuhtles vastase väljakul 7:0 Žilinat. Varem pole keegi suutnud Meistrite liigas võõrsil nii palju väravaid lüüa.

83. Xherdan Shaqiri 2:3
Eemaldamine: 90. Valentin Stocker (Basel)

Enne mänge:

AC Milan võõrustab täna Madridi Reali, kellele 3. voorus kaotati 0:2. Itaalia klubi on esimesest kolmest mängust kogunud vaid neli punkti ja vajab kindlasti lisa.

Väga enesekindlalt Milan aga mängule vastu minna ei saa, sest nädalavahetusel pidid nad Itaalia liigas vastu võtma selle aasta esimese kaotuse koduväljakul, kui Torino Juventusele jäädi alla 1:2.

Madridi Realil on läinud märksa paremini, sest Meistrite liigas on võidetud kõik senipeetud kohtumised ja Hispaania liigas pole samuti kaotusekibedust tuntud.