Stade Lille Metropole
`il peetud mängu esimene tõeline väravavõimalus avanes Ryan Babelil, kes pääses avapoolaja keskel väravavahiga üks-ühe vastu. Mickael Landreau suutis Liverpooli mängija löögi tõrjuda.

Prantslaste jaoks ülitähtsa 1:0 võiduvärava lõi belglane Eden Hazard, kui kohtumise normaalaega jäi mängida viis minutit.

Koosseisud:
Lille:
Landreau, Beria, Chedjou, Rami, Emerson, Hazard, Balmont, Mavuba, Cabaye, Obraniak, Frau.
Liverpool: Reina, Johnson, Agger, Carragher, Insua, Kuyt, Mascherano, Lucas, Babel, Gerrard, Torres.

Venemaa meister Kaasani Rubiin viigistas koduväljakul Saksamaa meistri Wolfsburgiga 1:1. Venelased viis avapoolajal juhtima Christian Noboa. Sakslaste päästva viigivärava eest hoolitses Zvjezdan Misimovic 68. minutil.