Mängu domineerinud kodumeeskonna võiduvärava lõi Coulibaly 70. minutil, kui Levadia kaitse oli ta värava ette valveta jätnud. Täismaja ehk 10 000 pealtvaataja ees toimunud kohtumise lõpetas Levadia kümnekesi, sest 80. minutil sai
Deniss Malov teise kollase kaardi.

Kahe mängu kokkuvõttes olid ungarlased paremad 2:0. Levadia jätkab nüüd mänge tugevuselt teises eurosarjas, Euroopa Liigas.

Debrecen - Levadia (0:0) 1:0
Mängu käik:
I poolaeg:
5. minut: Seis 0:0. Ohtlikke olukordi pole veel olnud.

6. minut: Debreceni ohtlik kauglöök läheb kaitsja jalast nurgalöögiks. Czvitkovicsi nurgalöök pole ohtlik.

8. minut: Deniss Malon lööb peale, kuid ei ole täpne.

10. minut: Kodumeeskond valdab keskväljal palli ja hoiab initsiatiivi enda käes.

12. minut: Varga (Debrecen) pealelöök ei jõua sihile.

13. minut: Levadial võimalus. Gussev saab karistusalasse söödu, väravavaht eksib väljajooksul, kuid  Gussevi löök kaugelt nurgast ei leia väravat.

17. minut: Andrejev pääseb väravavahiga üks-ühele, kuid kaitsja suudab viimasel minutil vahele tulla.

21. minut: Kristian Marmor sai vigastada ja vahetatakse välja Tihhon Šisoviga.

23. minut: Kodumeeskonnal hea võimalus. Ründaja jääb karistusalas vabaks, kuid lööb napilt mööda. Seis 0:0.

30. minut: Pool tundi saab mängitud. Ungarlased valitsevad mängu, kuid kipuvad iga kukkumise peale tükiks ajaks platsile pikali jääma.

32. minut: karistuslöök Debrecenile. Löök lendab müüri.

38. minut: Seis 0:0. Levadia on hädas kiirete ja tehniliste vastastega, kes pääsevad tihti äärelt  tsenderdama.

41. minut: Debreceni ründaja pääseb kümnelt meetrilt löögile. Õnneks lendab pall üle värava.

Avapoolaeg lõppes 0:0.

II poolaeg:

49. minut: Kaalma suurepärane tõrje päästab Levadia. Pealelöök tehti karistusala joonelt, Kaalma sai jala vahele. Seis 0:0.

56. minut: Czvitkovicsi (Debrecen) nurgalöök ei kujuta ohtu. Seis 0:0

63. minut: Debrecen kombineerib ohtlikult. Teenivad nurgalöögi, mille järel püüab palli Kaalma. Mängida pool tundi.

70. minut: Kodumeeskond jõuab väravani - 1:0. Debreceni mängija pääseb vasakult äärelt läbi ja söödab värava ees valveta jäetud Coulibalyle, kes suunab palli väravasse.

Levadia lootused sisuliselt kustunud. Vaja lüüa kaks väravat!

77. minut: Malovil (Levadia) kümnelt meetrilt supervõimalus, kuid väravavaht teeb supertõrje!

79. minut: 2:0 oli õhus! Tsenderdus leiab karistusalas Debreceni ründaja, kes lööb peaga napilt mööda.

80. minut: Levadia jääb vähemusse! Teine kollane kaart Malovile.

83. minut: Kaalmalt taas tõrje. Mehel on täna tööd korralikult. Seis ikka 1:0 Debrecenile.

87. minut: Levadia on leppinud, et kahte väravat siit enam ei tule. Debrecen tõmbab vaid tempot alla.

Mäng lõppenud 0:1.

Avamäng Tallinnas lõppes 1:0 ungarlastele. Levadia jätkab nüüd mänge Euroopa liigas.

Levadia algkoosseis: Martin Kaalma, Taijo Teniste, Andrei Kalimullin, Igor Morozov, Kristian Marmor, Sander Puri, Deniss Malov, Vladislav Ivanov, Tomi Saarelma, Nikita Andrejev, Vitali Gussev.