Kena žest: PSV fännid saatsid raskelt vigastada saanud Manchester Unitedi kaitsjale lilli


Kena žest: PSV fännid saatsid raskelt vigastada saanud Manchester Unitedi kaitsjale lilli
Foto: Reuters/Scanpix

Teisipäevasel jalgpalli Meistrite liiga kohtumisel PSV Eindhoveniga jalaluu murdnud Manchester Unitedi kaitsja Luke Shaw on toetusavaldusi saanud teiste seas ka arvukatelt PSV fännidelt.

Grupp PSV toetajaid otsustasid teha eriti kena žesti ning Shaw'le haiglasse lilli saata. "See on õige viis, kuidas käituda vigastada saanud vastasmeeskonna mängijaga," kommenteeris aktsiooni PSV fännirühmituse eestkõneleja Hollandi meedias.

Shaw paranemiseks võib kuluda kuus kuni kaheksa kuud, mis kustutab ka mehe lootused Inglismaa koondise ridades 2016. aasta EM-finaalturniiril osaleda.

Shaw'le ränga vea teinud PSV pallur Hector Moreno on oma teo eest vabandanud. "Ma ei tea, mis juhtus, sest ma ei mäleta sellest midagi. Tunnen end lihtsalt jube halvasti, kuna mina põhjustasin selle õnnetuse. Mul on väga kahju," ütles mehhiklane.

Moreno teab hästi, mida Shaw hetkel tunneb, sest ta ise murdis jalaluu 2014. aasta MM-finaalturniiril Mehhiko koondise kaotusmängus Hollandile 1/16-finaalis. 27-aastase keskkaitsja paranemiseks kulus viis kuud.

Futboliit (talgpall)