AIK alistas kahe mängu kokkuvõttes 4:3 Ilja Antonovi tööandja Ararat-Armenia. Seeria avamängu olid armeenlased koduväljakul võitnud 2:1, kordusmängu Stockholmis võitis aga AIK 3:1.

Kohtumise kõik väravad sündisid teisel poolajal. Esmalt viis Henok Goitom AIK-i 46. minutil juhtima. 52. minutil tegi sama mees teistkordselt skoori. 62. minutil lõi Sebastian Larsson penaltist juba 3:0.

Ararat-Armenia tabamuse autoriks oli 77. minutil Anton Kobjalko.

Mets tegi võitjate ridades kaasa kogu kohtumise. Antonov alustas mängu algkoosseisus, kuid võeti 86. minutil puhkama.

AIK kohtub Meistrite liiga teises eelringis Sloveenia meistri Mariboriga. Hooajal 2017/18 jõudis Maribor Meistrite liigas põhiturniirile. Mullu mängiti Euroopa liiga eelringides, kus kaotati kolmandas ringis Glasgow Rangersile.