Mängu ainsa värava lõi Jevgen Konopljanka 81. minutil penaltist, mille tekitas Matheusele vea teinud Jan Vertonghen.

Tottenhamile võinuks õhtu veelgi kurvemalt lõppeda, kui Roman Zozulja pealöök oleks posti asemel mõni sentimeeter võrgu poole läinud. Inglise klubi parima võimaluse luhtas kolmelt meetrilt üle värava löönud Roberto Soldado.

Kordusmäng toimub Londonis 27. veebruaril.

Hoolimata Ukrainas aset leidvatest veristest protestidest otsustati mäng ikka Dnipro koduväljakul pidada. Enne avalööki peeti minutiline leinaseisak. Vahejuhtumeid staadionil polnud, üllatuslikult olid 31 000-kohalise tribüüni read hoopis hõredad, sest osad Dnipro fännid olid otsustanud mängu boikoteerida, kirjutab BBC.

Teine Ukraina klubi Kiievi Dünamo kaotas Küprosele viidud mängus 0:2 Valenciale. Donetski Šahtar tegi võõrsil 1:1 viigi tšehhide Plzeni Viktoriaga.