Jalkastuudio: Tottenhami ja Leverkuseni mäng tekitab hambavalu

 (2)

Kalev Kruus ja Toomas Vara ootavad Triobeti jalkastuudios tänast UEFA Meistrite liiga kohtumist Tottenham Hotspuri ja Bayer 04 Leverkuseni vahel — mis siis, et see mäng pidavat neile hambavalu tekitama.

Jalkagurude hinnangul on mõlemad meeskonnad üsna kummalisel joonel käimas nii koduliigas kui ka meistrite liigas. „Kumbki meeskond justkui ei taha võita!“ imestavad gurud.

Seekord koduväljakul mängiv Tottenham on kaotanud Meistrite liigas viimased kolm mängu. Leverkusen pole viimasest 24 võõrsil peetud mängust võitnud mitte ainsatki. Kruus ja matemaatika-füüsika eriklassis käinud Vara peavad maha hariva vaidluse teemal, kas tõenäosus, et Leverkusen lõpuks võidab, ikka ajaga kasvab või mitte.

Kruus ja Vara esitavad Triobeti jalkastuudios ka oma spordiennustuse, kas, kes ja mis tulemusega tänase kohtumise võidab. Lisaks prognoosivad nad teiste tänaõhtuste UEFA Meistrite liiga kohtumiste tulemusi: Juventus — Lyon ja Copenhagen — Leicester City.

Jalkagurude omavahelise ennustusvõistluse pingelise skoori üle peab arvet Eesti suurim spordiennustusportaal Triobet. Hoia ka seisul silm peal.

Futboliit (talgpall)