JALKASTUUDIO: Miks ei ole Gibraltar üldse hea meeskond Eesti esimeseks mänguks Martin Reimi käe all?

 (10)

Jalkagurud Kalev Kruus ja Toomas Vara võtavad Triobeti päikeselises jalkastuudios pulkadeks Bosniale 5-0 kaotusega hävinud Eesti koondise väljavaated maailma väikseima jalgpalliriigi Gibraltari vastu.

Gibraltarist saab Eesti koondisele esimene vastane uue peatreeneri Martin Reimi juhendamisel. Panused on ainult võidul. Kruus ja Vara analüüsivad Triobeti jalkastuudios, kas see ikka saab nii lihtne olema. Vastane võib ju tilluke olla, aga pole eestlastel sugugi mitte kõige paremad kogemused nende vastu mängimisest. Küsimusi on õhus veel. Kas Pehrssoni vaim on koondisest kadunud? Kas koondis suudab oma mängulusti taas leida ja ühtse ansamblina töötada? Kas mehed suudavad tõestada, et väärivad pärast Bosnia mängu Eesti koondise särki? Gurud arvavad, et teavad.

Samal ajal aga ootab Gibraltar palavalt Eesti mängu. Üks värav on neil selles valiktsüklis juba löödud. Gurude hinnangul on Eesti Gibraltari listis punktide võtmiseks kõrgel kohal ning hammas on verel.

Mis reedel kell 21.45 A. Le Coq Arenal ikkagi toimuma hakkab? Kruus ja Vara teevad spordiennustuse. Kes võidab, mitu väravat skoorib Eesti ning mitmel korral tuleb ise käia palli oma väravast välja noppimas?

Kruusi ja Vara omavahelise jalkaennustuse vägikaikaveol saab kogu hooaja vältel silma peal hoida SIIN.