Jalkastuudio: Man. City ja Barcelona vahel tuleb Euroopa kõige julmem tampimine


Jalgpalligurud Kalev Kruus ja Toomas Vara intrigeerivad tänases Triobeti jalgpallistuudios, kus teevad eelvaate õhtu oodatuimale kohtumisele UEFA Meistrite liigas — Manchester City võtab vastu FC Barcelona.

Kahe nädala jooksul teist korda kohtuvast vastasseisust tõotab jalkagurude hinnangul tulla Euroopa kõige julmem tampimine. Viiel korra peale, kui Man. City ja Barcelona on omavahel mänginud, on kohtunik olnud sunnitud punast kaarti lehvitama viiel korral. Barca vastu on jõulistel meeskondadel raske. Kas City suudab oma eelmise kohtumise 0-4 hävingu täna maha pesta?

Kruusi ja Vara omavahelise jalka-ennustusvõistluse punktiseis on tänase mängu eel 332 — 275, aga omaette küsimus on, kes seda juhib? Vastust ja panuseid näed Triobeti lehelt.

Muide, see guru, kes ennustusvõistlust juhib, teeb tänases Triobeti jalkastuudios Man. City ja Barcelona kohtumise peale tõsiselt hämmastava panuse. Millist mängukäiku ja tulemust prognoosivad jalkagurud tänastele Man. City — Barcelona, Basel — Pariisi ja Atletico — Rostovi mängudele, vaata videost.