JALKASTUUDIO: Kas Arsenali ebaedu Meistrite Liigas jätkub seitsmendat hooaega?


Tänases Triobeti (www.triobet.ee) jalkastuudios ootavad Kalev Kruus ja Toomas Vara õhtust UEFA Meistrite Liiga kohtumist Arsenali ja PSG vahel pikisilmi. Mõlemad meeskonnad on juba taganud endale koha 16 hulgas ning nüüd läheb käima võitlus alagrupi esikoha pärast.

Kruusi ja Vara sõnul on Arsenali jaoks Meistrite Liiga viimase kuue hooaja jooksul saanud rutiiniks jääda pidama 16 parema hulka, kust meeskonnal pole õnnestunud edasi pääseda. Jalkastuudiost selgub, millised on nende šansid ekspertide hinnangul täna. Vaatamata ebaedule Meistrite Liigas ei ole Arsenal kaotanud 17 mängu järjest — viimati suutis nad alistada meeskond, mille koosseisus mängis ka Eesti rahvuskangelane Ragnar Klavan.

Jalkagurud tõdevad, et ka PSG meeskond seisab täna silmitsi nii mõnegi probleemiga. Lisaks selgub, miks tunnevad Kruus ja Vara kaasa Arsenali treenerile José Mourinhole ning nendivad, et ta väärib paremat.

Jalkagurude omavahelises ennustusmängus laseb Kruus rihma lõdvaks ning teeb riskantse ennustuse. Videost saab näha, millised panused panevad mehed lisaks FC Barcelona — Celtic FC ja PSV — Atletico Madridi mängudele. Gurude punktitabeli ning tänaste mängude koefitsientidega saab lähemalt tutvuda Triobeti ennustusportaalis.