JALKASTUUDIO: Arsenali ja ManU kohtumises läheb pingil tulisemaks kui platsil


Kalev Kruus ja Toomas Vara võtavad Triobeti jalkastuudios ette taasalustavate Euroopa liigade mängud. Inglise Premier League’is kohtuvad täna õhtul igipõlised rivaalid Arsenal ja Manchester United.

ManU ja Arsenali kohtumise ootuses pööravad Kruus ja Vara mängijate kõrval suurt tähelepanu ka treeneritele. Kohtumine tõotab pingil ja treenerite alas tulla sama tuline kui väljakul. Kas Wenger suudab seekord oma meeskonnaga võtta võidu Mourinho juhendatava tiimi ees?

Videost selgub, kummal meeskonnal on Vara hinnangul pärast tänast mängu võimalus tõusta tabelis Liverpooli ette liidriks. Samuti vaatavad eksperdid ajalukku ning selgitavad, kummal tänastest vastastest ei ole Old Traffordi staadionil omavahelistes kohtumistes olnud õnne juba koguni kümme aastat. Lisaks leiavad Kruus ja Vara, et Arsenali poolehoidjatele saabub täna hooaja esimene tõehetk. Miks? Seda kõike näeb jalkastuudio videost.

Kalev Kruusi ja Toomas Vara omavahelises ennustusmängus on üks teiselt märgatavalt eest ära rebinud. Kui suur on kahe jalkaguru punktide vahe, saab lähemalt uudistada Triobeti lehel.