Jalkastuudio: Argentiina vajaks MM-valikmängus Brasiilia vastu oma Donald Trumpi


Kalev Kruus ja Toomas Vara analüüsivad täna Triobeti stuudios absoluutset jalgpalliklassikat — Brasiilia ja Argentiina kohtumist, seekord siis MM-kvalifikatsioonis. Jalkagurud väidavad, et Argentiinal oleks hetkel väga vaja oma Donald Trumpi, kes lööks ukse jalaga lahti.

Videos selgitavad Kruus ja Vara, miks toob Mineirão staadion brasiillastele meelde valusad mälestused ning kas Messi liitumine koondisega pärast väikest pausi suudab meeskonda uue hingamise tuua. Kuidas mõjutab Brasiilia ja Argentiina mängu fakt, et mõlemad koondised on mõnd aega mänginud uue peatreeneri juhendamisel?

Jalkagurud on ühel meelel, et õhtune MM-i kvalifikatsioonimäng tõotab tulla jalkafänni maiuspala. Kruus ja Vara jätkavad ka omavahelist spordiennustuse võistlust, mille pingelise skoori üle peab arvet Triobet. Hoia ka seisul silm peal.

Lisaks saab reaalajas koefitsientide põhjal näha Triobeti jalgpallianalüütikute prognoose tänasele Brasiilia ja Argentiina mängule, sealhulgas ennustust täpse skoori, kaartide väljaandmise, parimate väravalööjate ja veel palju muu osas. Lähemalt spordiennustuse lehel.