Nii nagu avamäng lõppes Armeenias Antonovi klubi 2:1 võiduga, lõppes kordusmatš Luksemburgis Dudelange'i 2:1 võiduga - ning kuna ka lisaaeg rohkem väravaid ei toonud, otsustati alagrupiturniirile pääseja penaltiseerias, mille võitis Dudelange 5:4.

Sealjuures eksis Ararat-Armenia avapoolajal penaltil, kuid läks sellest hoolimata ikkagi juhtima - teisel poolajal suutis aga Dudelange kahe väravaga vastata.

Ararat-Armenia oleks sealjuures olnud esimene Armeenia vutiklubi ajaloos, kes suutnud eurosarjas alagrupiturniirile pääseda.

Avamängus värava löönud Antonov sekkus seekord 84. minutil vahetusest ning penaltiseerias ei osalenud. Eesti koondise uus juhendaja Karel Voolaid otsustas seekord Antonovit koondisesse mitte kutsuda.

Eelmisel aastal mängis Dudelange samuti Euroopa liiga alagrupiturniiril, ent toona oli nende koosseis märksa tugevam - ning hoolimata sellest oli nende mullune alagruppi jõudmine kvalifikatsiooniturniiri suurim üllatus. Sama võib arvata ka tänavuse teekonna kohta - kahe hooaja vahel vahetati sisuliselt kogu koosseis välja. Mäletatavasti lõi seesama Dudelange eelmises eelringis konkurentsist välja Nõmme Kalju, kusjuures Kalju oli Lillekülas peetud kordusmatšis enne Vladislav Homutovi rumalat punast kaarti vastastest mänguliselt selgelt üle.

Väga valusalt läks ka Leedu meisterklubil Marijampole Suduval - nemad tegid avakohtumises kodus ungarlaste Ferencvarosega väravateta viigi ning läksid võõrsil toimunud kordusmatšis juba 11. minutil juhtima, ent ei suutnud eduseisu hoida - juba poolajapausile mindi 1:2 kaotusseisus ning kuigi 64. minutil suudeti seis viigistada, jäädi vaid kaks minutit hiljem taas kaotusseisu ning saadi lõpuks 2:4 kaotus.

Teises eelringis FC Floraga madistanud Frankfurdi Eintracht kaotas prantslaste Strasbourg'ile küll avamängu võõrsil 0:1, kuid suutis kodus vastased lausa 3:0 alistada. 27. minutil läks Eintracht Stefan Mitrovići omaväravast juhtima, kuid poolaja lõpus sai väravavahi kallal toorutsemise eest otse punase kaardi Frankfurdi ründaja Ante Rebić.

Strasbourg ei suutnud aga tekkinud võimalust ära kasutada - 55. minutil jäädi ka ise kümnekesi ning Frankfurt otsustas seejärel kahe väravaga kohtumise saatuse - 60. minutil oli täpne Filip Kostić, 67. minutil Danny da Costa. Kahe mängu kokkuvõttes sai Eintracht seega 3:1 võidu ning liigub edasi alagrupiturniirile.