Siiski olid moskvalased need, kes võõral väljakul esimesena skoorisid, kui juba 2. minutil sahistas võrku Kevin Kuranyi. Higuainil oli aga vastus olemas 25., 31. ja 55. minuti väravate näol.

Täpselt sama suure eduseisu pealt läheb korduskohtumisele Sevilla, kes võitis sellise skooriga kodust rivaali Villareali ning seda veel võõrsil.

Selles kohtumises sündis ka Euroopa liiga rekord, kui Sevilla poolkaitsja Vitolo skooris juba kohtumise 14. sekundil. Täpsemalt oli avavilest möödas 13,21 sekundit. Varasem rekord kuulus 2009. aastast endisele Ateena AEK ründajale, kes lõi Borissovi BATE-le värava, kui mängitud oli 15,19 sekundit.

Kaotusseisust tuli välja ka Everton, kes alistas kodus 2:1 Kiievi Dünamo. Fiorentina ja AS Roma tegid 1:1 viigi.