Esimesel poolajal üllatas Kalju soomlasi päris meeldivalt. Vastastele pandi surve peale ja haarati initsiatiiv. Avapoolaja parim võimalus oli Hidetoshi Wakuil, kes 9. minutil karistusalas vabalt löögile pääses. Jaapanlase löögile sai käed vahele HJK väravavaht Ville Wallen.

Teisel poolajal jätkus tasavägine mäng, kuigi paremad šansid väravaarvet avada olid taas Kaljul. Just võõrleegionärid olid need, kes erinevalt viimastest liigamängudest väga usinalt väljakul tegutsesid ja ilusat söödumängu pakkusid. 54. minutil oli taas aktsioonis Wakui, kes karistusalas vabalt peaga löögile pääses. Ent jaapanlase löök tabas posti.

63. minutil tuli Vladimir Voskoboinikovi asemel ründesse Tarmo Neemelo ja vaid minut hiljem oli ekskoondislasel ka suurepärane võimalus värav lüüa. Kuid ei, kaasmängijate suurepärane eeltöö ei aidanud – Neemelo lõi healt positsioonilt palli väravast mööda. Lõpptulemus oli seega 0 : 0, mis tähendab, et edasipääseja osas jäid kõik otsad lahti.

Publikut oli Sonera Arenal, mis asub olümpiastaadioni kõrval, üle 7000.

Korduskohtumine peetakse järgmisel teisipäeval, 23. juulil Kadrioru staadioni samuti kell 18.30.