Borussial kulus vaid vaid seitse minutit, et kodustaadionil esimese väravani jõuda. Nende esiründaja Robert Lewandowski sai karistusalasse hea tsenderduse ja lükkas külmavereliselt palli väravasse. Kuigi avapoolaega domineerisid ka edaspidi sakslased, jõudis hoopis Madridi Real esimese mängupoole lõpus väravani. 42. minutil tegi Borussia kaitsja Mats Hummels Luka Modrici söödu järel suure prohmaka, mille tulemusel pääses Gonzalo Higuain läbi ning söötis Cristiano Ronaldole, kes lõi 1:1.

Kohe teise poolaja alguses lõi Lewandowski oma teise värava, kui Borussia ilusa söödumängu järel leiti poolakas trahvikastis vabana. Real nõudis küll suluseisu fikseerimist, kuid videokordus näitas, et värav oli määrustepärane.

Kulus vaid viis minutit ja Lewandowski lõi juba kolmanda värava. Poolakas sai karistusalasse terava söödu, pööras ja virutas koheselt palli lati alla. Vapustav värav!

Mängu 65. minutil jooksis Xavi Alonso Reali karistusalas Marco Reusi pikali ning Borussia teenis penalti, mille realiseeris mängu kangelane Lewandowski.4:1 võit jätab Realile korduskohtumiseks vaid väga väikesed võimalused. Kuna teisipäeval võitis Müncheni Bayern FC Barcelonat 4:0, on suure tõenäosusega ees ootamas Saksamaa klubide vaheline finaal.

Poolfinaalide kordusmängud peetakse järgmisel nädalal.