Wolfsburg avas mänguskoori 18. minutil Šveitsi kaitsja Ricardo Rodriguezi penaltist. Saatusliku vea oli karistusalas teinud Casemiro. Teise värava lõi Saksa klubi kõigest seitse minutit hiljem, kui Reali kaitsjad mängis üle värava ette täpse söödu saanud Maximilian Arnold.

Tõeline väravasadu läks lahti aga Pariisis, kus Joe Hart esmalt 14. minutil Zlatan Ibrahimovici penalti tõrjus, kuid poolajaks tablool juba 1:1 viik oli. 38. minutil viis City juhtima belglane Kevin de Bruyne, 41. minutil heastas Ibrahimovic varasema prohmaka viigitabamusega. 59. minutil kasutas Adrien Rabiot ära City kaitsjate hirmsa prohmaka, kuid viimane sõna jäi 72. minutil siiski Fernandinhole.

Samade vastasseisude korduskohtumised peetakse 12. aprillil Madridis ja Manchesteris.

Wolfsburg - Real Madrid 2:0 (2:0)