Kohtumine algas Florale üsnagi soodsalt. Mängu suudeti kontrollida ja palli vallati usinalt. Hooaja ettevalmistuse faasis olevad serblased olid samal ajal oodatust tunduvalt kahvatumad. Avapoolajal kumbki lõpuks erilisi olukordi luua ei suutnudki.

Juhtuma hakkas teise poolaja alguses. 52. minutil pudistas Flora väravavaht Matvei Igonen ohtlikult kõrge palli ning serblased pääsesid mitmel korral löögile.

Sama olukorra järel sai Flora aga koheselt kiirele vasturünnakule. Palliga tormas vastaste värava suunas Konstantin Vassiljev ja tema kõrval oli jooksma pääsenud ka Erik Sorga. Vassiljev hoidis lõpuks selles olukorras palli üle ja vastaste kaitsja jõudis talle järele. Paremale Sorgale söötmisest loobunud (ilmselt suluseisu kartuses) Vassiljev lõi ise peale, kuid Nikola Petrovic suutis palli lükata üle otsajoone.

Kohtumise 73. minutil tegi Flora esimese vahetuse – pingile võeti Sorga ning mängu sekkus hiljuti Šveitsist FC Winterthurist naasnud 18-aastane ründaja Mark Anders Lepik.

Pikalt vigastustega hädas olnud Lepikule oli see üldse esimeseks kohtumiseks poole aasta jooksul, kuid juba kaks minutit hiljem saatis ta palli võrku. Vasakust äärest antud standardolukorra järel jäi pall värava all lahtiseks ning Lepik rammis selle kindlalt võrku.

2:0 võidu kindlustas Florale Vassiljev 89. minutil. Kiirel rünnakul otsis Vassiljev esmalt paremalt äärelt Liivakut. Seejärel sai ta söödu tagasi ja lõi peale. Esimene ja teine löök küll tõrjuti, kuid vanameister oli kiirelt jaol ja lõi palli lõpuks ikkagi võrku.

Korduskohtumine peetakse järgmise nädala neljapäeval Serbias.

Flora ja Radnički duelli võitja kohtub Euroopa liiga teises eelringis Saksamaa tippklubi Frankfurti Eintrachtiga.

FC Flora – Radnički Niš 2:0

Väravad: 75. Lepik, 89. Vassiljev
Hoiatus: 40. S. Djordjevic
FC Flora: Igonen, Kams, Kuusk, Pürg, Järvelaid, Vassiljev, Ainsalu, Miller, Kreida, Liivak, Sorga (73. Lepik).
Radnički Niš: Petrovic, Todorovski, S. Djordjevic, Ostojic, L. Djordjevic, Bondarenko, Tomic (63. Batrovic), Meleg (78. Stojanovic), Noma, Jirka, Bojovic (70. Makaric).

Samal ajal käis väljakul ka Narva Trans, kes kaotas Euroopa liiga esimese eelringi avakohtumise 0:2 Podgorica Buducnostile. Rakveres peetud mängus avas 12. minutil skoori Igor Ivanovic. 88. minutil vormistas lõppseisu Miloš Mijic. Kordusmängus peetakse järgmise nädala neljapäeval Podgoricas.