Manchester City jaoks oli tegemist tõelise õuduste õhtuga. Inglise meister jäi 2. minutil kaotusseisu ning jõudis 8. minutil Yaya Toure meisterlikust karistuslöögist viigini, kuid CSKA teisele väravale 34. minutil neil midagi vastu panna polnud. Mõlema tabamuse autoriks oli Elevandiluuranniku pallur Seydou Doumbia.

Kõigele lisaks jäid Manuel Pellegrini hoolealused lõpuks platsile üheksakesi. 70. minutil sai teise kollase kaardi Fernandinho ning 82. minutil otse punase City ainsa värava autor Toure. Etihadi Stadiumi publik saatis meeskonna platsilt ära kõrvulukustava vilekoori saatel.

Neljast mängust on Cityl kogutud vaid 2 punkti, mis asetab nad E-alagrupis viimasele kohale. Edasipääsu nimel heideldakse CSKA ja AS Romaga, kellel on mõlemal 4 punkti. Täna Roma 2:0 alistanud Bayern juhib gruppi 12 punktiga.

F-alagrupis sai FC Barcelona võõrsil kindla 2:0 võidu Amsterdami Ajaxi üle. Mõlemad väravad lõi Lionel Messi, kes tõusis legendaarse Madridi Reali ja Schalke ründaja Rauliga jagama Meistrite liiga kõigi aegade väravarekordit (71).

Teises F-grupi mängus alistas Pariis Saint-Germain 1:0 Nicosia APOEL-i. Edinson Cavani teise minuti tabamus (178. sekundil) tähistab tänavuse Meistrite liiga hooaja kõige kiiremat väravat.

Õhtu teiseks põrujaks võib lugeda ka Londoni Chelsea, kes ei suutnud Sloveenias Maribori vastu enamat 1:1 viigist. Suurima võidu sai Donetski Šahtar, kes purustas Borissovi BATE 5:0.