FOTOD: Real Madrid ei suutnud tühjade tribüünide ees autsaiderist jagu saada, Leicester piirdus Kopenhaagenis viigiga

(21)

Jalgpalli Meistrite liigas peeti kolmapäeva õhtul maha järjekordne tuline mängudeõhtu, mille kõige suuremaks üllatuseks oli autsaideri Varssavi Legia viik Real Madridiga.

Ainsa meeskonnana kindlustas kolmapäeval edasipääsu Dortmundi Borussia, kes sai Sportingu üle 1:0 võidu. Real Madrid sama teha ei suutnud - nemad pidasid täiesti uskumatus mängu maha Varssavis, kus tühjade tribüünide ees tehti sealse Legiaga 3:3 viik. Avapoolajal 2:0 juhtima asunud Real andis siis edu käest ning leidis end kümme minutit enne lõpuvilet koguni kaotusseisust, kuid Mateo Kovacici tabamusest suudeti oma au siiski niivõrd-kuivõrd päästa.

Valitsev Inglismaa meister Leicester City alustas oma esimest Meistrite liiga teekonda kolme võiduga, aga piirdus sedapuhku 0:0 viigiga Kopenhaagenis. Samas grupis sai FC Porto napi 1:0 võidu Club Brugge üle.

H-alagrupis on edasipääsu lävel Juventus ja Sevilla - Itaalia meister tegi 1:1 viigi Lyoniga, Sevilla purustas Zagrebi Dinamo.

Kõige põnevam on seis oodatult E-grupis, kus favoriit Tottenham on nelja vooru järel alles kolmandal kohal, olles kaotanud mõlemad oma kodumängud.

Torino Juventus – Lyoni Olympique 1:1
Tabeliseis: Sevilla 10, Juventus 8, Lyon 4, Dinamo 0.

Jalgpalli Meistrite liiga
Tänaseks kõik, kohtumiseni!
Ainsana suutis täna seega edasipääsu kindlustada Dortmund.
Nii - kõik mängud ongi lõppenud!E-alagrupp:AS Monaco – Moskva CSKA 3:0Tottenham Hotspur – Leverkuseni Bayer 0:1Tabeliseis: Monaco 8, Leverkusen 6, Tottenham 4, CSKA 2F-alagrupp:Dortmundi Borussia – Lissaboni Sporting 1:0Varssavi Legia – Real Madrid 3:3Tabeliseis: Dortmund 10, Real 8, Sporting 3, Legia 1G-alagrupp:FC Kopenhaagen – Leicester City 0:0FC Porto – Club Brugge 1:0Tabeliseis: Leicester 10, Porto 7, Kopenhaagen 5, Brugge 0H-alagrupp:Sevilla – Zagrebi Dinamo 4:0Torino Juventus – Lyoni Olympique 1:1Tabeliseis: Sevilla 10, Juventus 8, Lyon 4, Dinamo 0.
Esimesed lõpuviled juba käivad - sealjuures Varssavis, kus Legia saigi Reali käest 3:3 viigi kätte!
Sevilla 4:0 Zagrebi Dinamo. Šahh-matt.
Legia mehed tähistamas:
Legia äratas karu talveunest - Real vastab 3:3 viigiväravaga! Mateo Kovacic 86. minutil!
Lyon viigistab Juventuse vastu - 1:1! (85. Corentin Tolisso)
Samal ajal tabab Tottenhami mees Eric Dier latti!
Legia on kõik kolm tabamust saanud kirja kauglöökidest. Ikka päris pöörane mäng.
Thibault Moulin viib 83. minutil kauglöögist Varssavi Legia Real Madridi vastu juhtima - ja seda kõike 0:2 kaotusseisust! Huvitav, mis kihlveokontorites Legia koefitsient võis olla, kui Real 2:0 juhtima asus?
Ei ole võimalik! Legia 3, Real Madrid 2!
Sevilla lööb Dinamole kolmanda. (80. Steven N'Zonzi)
Nii viis Kevin Kampl Leverkuseni juhtima:
70 minutit on täis saanud. Nii Leicester kui Real endiselt viigis.
Sevilla - Zagrebi Dinamo 2:0. (67. Sergio Escudero)
Leverkusen lööb viimaks Tottenhamile ära! Kevin Kampl paneb 65. minutil palli võrku!
Ei suuda Leverkusen juhtima minna! Chicharitol on kaks suurepärast šanssi järjest, aga väravavaht Lloris võtab ära!
Radovićilt suurepärane kauglöök alumisse nurka. Vägev, Legia!
Legia viigistab Real Madridi vastu! 2:2! Miroslav Radović toob jalule viigi, mis veel kümme minutit enne avapoolaja lõppu tundus päris ebareaalne!
Tottenham mängib Wembley staadionil, mille keskringist on vaikselt välja koorumas Margus Hundi NFLi klubi Cincinnati Bengalsi logo. Pühapäeval mängisid samal väljakul teadupoolest Bengals ja Washington Redskins.
Poolajaviled kõlavad üle kogu Euroopa. Vaheaeg!
Tottenhami mees Dele Alli paneb palli väravasse, kuid juba pärast vilet. Ei loe.
Radamel Falcao rõõm venelastele skoorimise järel:
Leverkusenil on imeline šanss Tottenhami vastu juhtima minna, kuid Chicharito paneb palli väravast mööda. Sarnasel moel eksib ka Juventuse mees Higuain - mõlemas mängus oleks pidanud võrk sahisema!
Monaco lööb CSKA-le juba kolmanda vastuseta värava! Falcaost saab täna esimene kahe värava autor.
Tohoh - Legia lööb Realile ühe tagasi! Vadis Odjidja-Ofoe teeb seisuks 1:2.
Seega on kaheksast mängust vaid kahes seni skoor avamata - ja mõlemad on kohtumised, kus üheks osapooleks on Inglismaa klubi. Tottenham - Leverkusen ning Kopenhaagen - Leicester on seni veel "kuival".
Porto juhib Brügge vastu 1:0! (37. Andre Silva)
Legia null, Real Madrid kaks! Karim Benzema duubeldab 35. minutil hispaanlaste eduseisu!
Sevilla läheb Zagrebi Dinamo vastu juhtima! (31. Luciano Vietto)
Monaco 2:0! Falcao torkab madala tsenderduse võrku!
Claudio Marchisio (Juventus) ragistab kauglöögiga posti.
Gonzalo Higuaini rõõm penaltivärava üle.
Monaco värav CSKA-le tähendab ühtlasi seda, et CSKA väravavaht Igor Akinfejev pole KÜMME AASTAT suutnud Meistrite liigas oma seljatagust puhtana hoida. Viimati suutis ta seda 1. novembril 2006 Arsenali vastu!
Juventus läks Lyoni vastu juhtima! Gonzalo Higuain realiseeris 13. minutil penalti.
Dortmund 1:0 Sporting! (12. Adrian Ramos)
Monaco juhib Moskva CSKA vastu! Värav: 13. Valere Germain.
Reali mehed varakult tähistamas:
Bale'ilt täiesti vapustav tabamus. Väga võimalik, et oma mängu esimese puutega saatis waleslane palli ülepuusalöögiga 20 meetrilt ristnurka!
Real Madrid juba juhib! Gareth Bale viib juba teisel minutil Reali ette!
Mängud algasid!
Seesama mäng Varssavi Legia ja Real Madridi vahel peetakse sealjuures tühjade tribüünide ees, kuna Legia poolehoidjate märuli tõttu määras UEFA klubile karistuse. Raske uskuda, et see on foto mängupaigast vaid mõnikümmend minutit enne avavilet...
Tere õhtust! Täna on kavas kaheksa mängu, mis erinevalt eilsest toimuvad kõik üheaegselt. https://twitter.com/ChampionsLeague/status/793868632212242432