FOTOD: PSG võitis Meistrite liigas Ibrahimovici ja Cavani väravatest Chelseat

(68)
Benfica alistas Zeniidi
Ibrahimovic lõi 1:0
Ibrahimovic lõi 1:0Foto: Gonzalo Fuentes, REUTERS

Jalgpalli Meistrite liigas tehti teisipäeval algust kaheksandikfinaalidega. Prantslaste PSG alistas Pariisis Londoni Chelsea 2:1, Benfica sai Lissabonis tänu Jonase viimase minuti väravale jagu Peterburi Zeniidist 1:0.

PSG asus juhtima 39. minutil Zlatan Ibrahimovici karistuslöögist, kuid avapoolaja lõpuminutil seadis Mikel nurgalöögi järel jalule viigi. Teisel poolajal kandis prantslaste surve vilja 78. minutil, kui vahetusest sekkunud Edinson Cavani lõi teise värava.

Võõrsil löödud värav jätab aga ka Chelsea`le korduskohtumiseks head võimalused.

Tulemused:

PSG - Chelsea 2:1 (1:1)
39. Ibrahimović, 78. Cavani - 45. Mikel

Benfica - Zeniit 1:0 (0:0)
Jonas 90.

Meistrite liiga: PSG-Chelsea, Benfica-Zeniit
Tänased 1/8-finaalide avamängud on lõppenud: PSG - Chelsea 2:1, Benfica - Zeniit 1:0!
90. minut: Jonas viib Benfica Zeniidi vastu 1:0 juhtima! Hetk varem sai Criscito (Zeniit)teise kollase kaardi.
Ibrahimovici pealelöögi tõrjub Courtois.
Cavani rõõmuhetk:
78. minut: Vahetusmees Cavani lööb 2:1! Uruguailane saadab palli terava nurga alt Courtoisi jalgade vahelt Chelsea väravasse! https://twitter.com/ChampionsLeague/status/699704579848593410
73. minut: PSG vahetab - Lucase asemele tuuakse Cavani.
71. minut: Chelsea toob Hazardi asemele väljakule Oscari.
67. minut: Di Maria ohtlik karistuslöök, kuid Chelsea puurilukk teeb suurepärase tõrje! Ikka 1:1.
64. minut: PSG surub võimsalt - Ivanović jääb värava ees kahel korral prantslaste pealelöögile ette!
60. minut: Ibrahimovici osav sööt annab Lucasele löögivõimaluse. Belglane Thibaut Courtois on Chelsea värava postide vahel taas tasemel.
PSG saab ridamisi nurgalööke järjest, ent seis püsib 1:1.
59. minut: Javi García (Zenit) kollane kaart. Lissabonis on endiselt värav(ad) löömata.
53. minut: Ibrahimovic pääseb terava nurga alt löögile, Chelsea puurivaht tõrjub. PSG surve ei ole midagi üllatavat - 1:1 neid selgelt ei rahulda.
51. minut: Di Maria võimas kauglöök lendab üle värava.
Benfica - Zeniidi mängus (0:0) on tehtud vaid 3 pealelööki, neist kaks Portugali klubi poolt.
Ronaldo lahkus pressikonverentsilt, kui temalt küsiti arvamust Barcelona võimsa ründekolmiku kohta... https://twitter.com/MartialMagic_/status/699696812236677121
Teine poolaeg on alanud mõlemas mängus.
Ja see oligi avapoolaja viimane hetk. PSG-Chelsea 1:1, Benfica-Zeniit 0:0.
45. minut: Mikel viigistab nurgalöögi ajal! PSG - Chelsea 1:1! Kohutav segadus PSG kaitsjate poolt!
42. minutil. Chelseale ohtlik karistuslöök. Mõistagi lööb Willian, ent pall lendab müüri!
Ibrahimovic avab 39. minutil karistuslöögist skoori - 1:0 PSG-le! Pall lendab läbi müüri ja Chelsea värava võrku! https://twitter.com/ChampionsLeague/status/699690873546805250
Mikel (Chelsea) kollane kaart. PSG-le karistuslöök ohtlikust kohast.
PSG - Chelsea mängus on pealelöögid 5:1 prantslaste kasuks, ent selle eest väravaid ei anta.
Witsel (Zeniit) ja Jardel (Benfica) saavad kaheminutilise vahega kollase kaardi.
Benfica - Zeniit ikka 0:0:
33. minut: Ibrahimović (PSG) on heal löögikohal, kuid tabab  peaga palli väga ebaõnnestunult ning võimalus luhtub.
Benfica - Zeniidi mängus on palli valdamine koguni 67%-ga portugallaste kasuks.
23. minut: Diego Costa (Chelsea) hiilgav võimalus värava eest, kuid pall lendab pealöögist latti ja üle!
Koheselt näitab kohtunik teises mängus ka Ibrahimovićile (PSG) kollast, kes sõitis Chelsea mehele Mikelile sisse.
André Almeida (Benfica) saab 16. minutil kollase kaardi. Tänaste mängude esimene hoiatus.
Diego Costa on täna tõeliselt hirmuäratav:
Ka Benfica ja Zeniidi mängus on skoor veel avamata.
11. minut: Ibrahimović teenib karistuslöögi, natuke kaugevõitu... Rootsi koondislane lööb ka ise peale, kuid midagi ohtlikku ei teki.
Esimesed 10 minutit on läbi, Chelsea on bussi ilusti ära parkinud...
Lucas teeb terava kauglöögi 5. minutil, napilt mööda...
Verratti kõmmutab 3. minutil peale, kuid Chelsea puurivaht on valvel. Avaminutitel on Chelsea täielikult oma väljakupoolele surutud. https://twitter.com/ChampionsLeague/status/699681976144564224