FOTOD: Milline draama! Barcelona lõi viimase seitsme minutiga 3 väravat ja pääses veerandfinaali!

(259)

Kolmapäeva õhtul selgusid jalgpalli Meistrite liigas kaks veerandfinalisti. Suurfavoriit Barcelona lõi viimase seitsme minutiga koguni kolm väravat, võitis PSG-d 6:1 ja pääses üldskooriga 6:5 kaheksa parema hulka! Dortmundi Borussia alistas koduväljakul Benfica 4:0 ja jõudis edasi üldskooriga 4:1.

Avamängu 0:4 kaotanud Barcelona asus Camp Noul juhtima juba kolmanda minuti keskel Luis Suarezi väravast. Avapoolaja lõpus lõi Layvin Kurzawa õnnetu omavärava ja teise poolaja viiendal minutil kasvatas Lionel Messi Barca edu penaltist 3:0-le. Lisaajale pääsemiseks veel ühte väravat vajanud kodumeeskonna lootused said tõsise tagasilöögi 62. minutil, mil Edinson Cavani lõi ühe värava tagasi - 3:1. Nüüd vajas Barcelona edasipääsuks veel kolme väravat!

Katalaanid alustasid imelist tagasitulekut 88. minutil, kui Neymar lõi otse karistuslöögist 4:1. Kolm minutit hiljem realiseeris sama mees penalti ja seis oli 5:1, kuid see viinuks veel võõrsil löödud väravaga edasi PSG. Barca päästev kuues värav sündis viiendal lisaminutil Sergi Roberto esituses, kes suunas võrku Neymari tsenderdusest tulnud palli ning ajalooline comeback oligi tehtud!

Avamängu 0:1 kaotanud Dortmundi Borussia suutis seeria Benficaga viigistada juba neljandal minutil, kui skoori avas Pierre Emerick Aubameyang. Seis püsis muutumatuna 59. minutini, mil Christian Pulisic lõi sakslaste teise värava. Kulus vaid kaks minutit ja Aubameyang lõi juba 3:0. Lõppseisu ja enda kübaratriki vormistas Gaboni ründaja Aubameyang 85. minutil.

Lisaks Barcelonale ja Dortmundi Borussiale on veerandfinaali jõudnud juba ka Müncheni Bayern ja Madridi Real.

Jalgpalli Meistrite liiga
Ja mäng on lõppenud - Barcelona võitis kordusmängu 6:1 ja pääses veerandfinaali üldskooriga 6:5! Täiestu uskumatud viimased 7 minutit. Veel 87. minutil oli seis 3:1...
USKUMATU: Viiendal üleminutil 6:1 Barcelonale! Sergi Roberto on mängu kangelane, kes suunab Neymari tsenderduse järel palli väravasse.
PSG hiilgav võimalus, kuid Angel di Maria ei suuda väravavahti üle mängida!
90. minut: Neymar lööb penaltist 5:1!
88. minut: Neymar lööb 4:1 karistuslöögist! Kahte väravat on Barcal veel vaja.
Dortmund on võitnud 4:0 ja pääseb üldskooriga 4:1 kaheksa parema hulka.
Dortmundis käivad juba lisaminutid. Teine Saksa klubi marsib kindla võiduga veerandfinaali.
Videokordus näitab, et oli napp suluseis. Aga suurt tähtsust sel enam pole, sest ka 3:0 viiks sakslased veerandfinaali.
4:0 Dortmundile. Kübaratriki vormistanud Aubameyang lööb viimase naela Benfica kirstu.
Messi jättis üks-ühele olukorra väravavahiga realiseerimata.
84. minut: Dortmund lööb veel ka posti.
Kümmekond minutit jääb lõpuni: PSG ja Dortmund liiguvad  kindlalt veerandfinaali suunas. Kui Barca vajab edasipääsuks lausa kolme väravat, siis Benfica jaoks piisaks kahest väravast.
62. minut: Edinson Cavani lööb 3:1! Barca vajab nüüd kolme väravat! Barca kaitsjad ei saanud Lucase takistamisega hakkama ning lasid tal Cavanile hea peasöödu anda ning uruguailane kõmmutas penaltipunkti juurest palli väravasse.
61. minut: Aubameyang jäetakse värava ette vabaks ja ründaja saadab täpse söödu järel palli võrku.
Ja kohe 3:0 värav otsa. Dortmund liigub veerandfinaali suunas!
59. minut: Dortmund lööb Christian Pulisici esituses 2:0 ja läheb seeriat Benfica vastu 2:1 juhtima.
Trapp sai küll Messi löögile käe vahele, kuid sooritus oli piisavalt tugev, et pall ikkagi väravas maanduks. Penalti teenis Neymar, kes kukkus tasakaalu kaotanud Meunieri otsa. Barca vajab seeria päästmiseks veel ühte väravat.
50. minut: Barcelonale penalti ja värav! Messi lööb penaltipunktilt 3:0.
52. minut: Benfica väravavaht päästab oma meeskonna, kuid Dortmundi mängijale fikseeriti ka suluseis.
Ka Barcelonas on teine poolaeg alanud.
Dortmundis on teine poolaeg alanud. Kas tuleb selle hooaja esimene lisaaeg?
Barcelona juhib poolajavileks PSG vastu 2:0. Üldseis prantslastele 4:2.
Dortmund - Benfica avapoolaeg on lõppenud sakslaste 1:0 eduseisus. Kahe mängu kokkuvõttes hetkel 1:1.
40. minut: Barcelona lööb 2:0, õnnetu omavärava saab kirja Layvin Kurzawa.
Barca pole veel Meistrite liigas kunagi kaotanud, kui väravani on jõudnud Suarez. Aga täna on ju vaja võita vähemalt 4:0... https://twitter.com/ChampionsLeague/status/839571037540995073
35. minutil on mõlemas mängus jätkuvalt seis 1:0. Barca vajab poolajavile eel hädasti veel vähemalt ühte väravat...
31. minut: Benfica esimene tõsisem olukord. Ohtlikust kohast karistuslöök kasti ja Dortmundi väravavaht peab sekkuma, püüdes Luisao pealöögi.
Barca jätkab surumist - Messi löök blokeeritakse, minut hiljem lööb Iniesta mööda.
Dortmundis domineerib mängu kodumeeskond, kuid teist väravat pole sakslased suutnud veel lüüa.
Suarezi tänane värav tähendab, et uruguailane on löönud Camp Noul Barca eest 64 mänguga kokku 65 väravat. https://twitter.com/ChampionsLeague/status/839567345353953283
15. minut: Barcelona saab karistuslöögi, ent Merssi kõmmutab palli üle värava.
PSG mängijad nõuavad penaltit, sest Mascherano mängib karistusalas käega, kuid kohtuniku vile vaikib!
3. minut: Barcelona lööb Luis Suarezi väravast 1:0. Fantastiline algus hispaanlastelt, kuid kolme on veel vaja, et PSG-ga viiki jõuda.
4. minut: Dortmund lööb Benfica vastu 1:0! Nurgalöögi järel Pierre Emerick Aubameyang peaga! Kahe mängu kokkuvõttes on seis viigis 1:1.