FOTOD: Meistrite liiga: Madridi Real ja Dortmund mängisid viiki, Leicesterile teine võit

(26)

UEFA Meistrite liiga teisipäevases põnevuskohtumises tegid Dortmundi Borussia ja Madridi Real esimese kodus 2:2 viigi.

Cristiano Ronaldo karjääri 95. Meistrite liiga värav viis Reali 17. minutil juhtima, kuid kaks minutit enne poolajavilet kõmmutas Pierre-Emerick Aubameyang 1:1 viigi, palli aitas väravasse Reali kaitsja Raphael Varane, kuid omaväravat ta siiski kirja ei saanud.

Varane 68. minuti väravast haaras Real taas juhtohjad, kuni Andre Schürrle 87. minutil lõppskoori vormistas. Viiendat korda järjest ei suutnud Real Dortmundist nende koduplatsil jagu saada.

Tabeliseis F-grupis: 1. Dortmund 4 punkti (väravate vahe 8:2), 2. Real 4 (4:3), 3. Lissaboni Sporting 3, 4. Varssavi Legia 0. Teises mängus oli Sporting kodus Poola klubist üle 2:0.

Teise järjestikuse võidu sai kirja valitsev Inglise meister Leicester City, kes alistas kodus FC Porto 1:0. Mängu ainsa värava lõi 25. minutil alžeerlane Islam Slimani. Kuna FC Kopenghagen nahutas 4:0 belglaste Club Brugge'i, näeb G-grupi tabel välja järgmine: 1. Leicester 6, 2. Kopenhagen 4, 3. Porto 1, 4. Club Brugge 0.

Teised tulemused:

Moskva CSKA - Tottenham 0:1
Monaco - Leverkuseni Bayer 1:1
E-grupp: 1. Monaco 4, 2. Tottenham 3, 3. Leverkusen 2, 4. CSKA 1.

Zagrebi Dünamo - Juventus 0:4
Sevilla - Lyon 1:0
H-grupp: 1. Juventus 4 (4:0), 2. Sevilla 4 (1:0), 3. Lyon 3, 4. Zagreb 0.

UEFA Meistrite liiga mängud teisipäeval
KÕIK TULEMUSED: CSKA - Tottenham 0:1Zagreb - Juventus 0:4Dortmund - Real 2:2Kopenhagen - Club Brugge 4:0Leicester - Porto 1:0Monaco - Leverkusen 1:1Sevilla - Lyon 1:0Sporting - Legia 2:0
Monaco viigistas Leverkuseni vastu viiendal üleminutil 1:1!
Dortmundis kõlab lõpuvile ja seis jääb 2:2. Kuues kord järjest ei suuda Real Borussiat võõral väljakul võita. F-grupi tabeliseis: Dortmund 4 punkti, Real 4, Sporting 3, Legia 0.
87. minut: Schürrle, Andre eesnimeks - 2:2!
Mänguskoor avati ka Monacos, kus Chicharito viis 73. minutil Leverkuseni 1:0 ette. Nüüd on selge, et ühtegi 0:0 viiki täna ei tule.
Tottenham sai 71. minutil Moskvas lõpuks punni pealt - värava autoriks Son Heung-Min ja seis 1:0! https://twitter.com/OptaJoe/status/780863874992070656
Tunded on kuumad. Foto: AP/Scanpix
Juventus lõi 57. minutil Zagrebile kolmanda (Dybala), Sevilla läks 1:0 Lyoni vastu ette (53. min Ben Yedder), Kopenhagen juhib Club Brugge vastu samuti 1:0 (54. min Denswil omavärav).
Sellised olid seisud vaheajal:
43. minut toob Dortmundis tabloole 1:1 viigi! Raphael Varane omavärav. Löögi sooritajaks Aubameyang.
Ronaldo võttis Inzaghilt huvitava rekordi - parim Meistrite liiga väravakütt septembrikuus! https://twitter.com/GracenoteLive/status/780847334640984064
Juventus juhib võõrsil Zagrebi vastu juba 2:0. 24. minutil Miralen Pjanic, 31. minutil Gonzalo Higuain.
Sporting - Legia 1:0! 28. minutil viis kodumeeskonna juhtima Costa Rica edurivimees Bryan Ruiz.
VÄRAV! Ronaldo avas 17. minutil Reali kiirrünnakul skoori! Väga valus hetk Dortmundile, kes oli mängu viimastel minutitel domineerimas.
3. minutil raksatab juba Dortmundi väravapost, aga Reali mehed olid ka suluseisus.