Madridi Atletico võitis kodustaadionil Koke 5. minuti väravast FC Barcelonat 1:0. Mängu esimese kahekümne minutiga koguni kolmel korral latti tabanud Atletico sai igati teenitud võidu ning oli kahe mängu kokkuvõttes suurfavoriidist parem 2:1.

Manchester United asus teises veerandfinaalis Münchenis küll 57. minutil Patrice Evra hiilgavast pommlöögist 1:0 juhtima, kuid inglaste pidu ei kestnud kaua. Pall sai uuesti mängus olla vaid 23 sekundit, kui Mario Mandžukić viigistas. Järgneva veerandtunni jooksul lõid värava ka Thomas Müller ja Arjen Robben ning Bayern võitis 3:1. Kahe mängu kokkuvõttes oli tiitlikaitsja Unitedist parem 4:2.

Tänavustes poolfinaalides mängivad seega Madridi klubid Real ja Atletico, sakslaste Bayern ja inglaste Londoni Chelsea. Poolfinaalpaarid loositakse sel reedel.