FOTOD: Meistrite liiga alustas: PSG viigistas Arsenaliga, Barcelona ja Bayern näitasid võimu

(37)

UEFA jalgpalli Meistrite liigas tehti teisipäeva õhtul algust alagrupiturniiriga. Päeva oodatuimas vastasseisus tegid Pariisi Saint-Germain ja Londoni Arsenal Prantsusmaa pealinnas 1:1 viigi, suureskoorilised võidud võtsid suurfavoriidid FC Barcelona ja Müncheni Bayern.

PSG asus Arsenali vastu juba 40. sekundil juhtima, kui värava eest koksas palli peaga võrku Edinson Cavani. Kuigi Uruguay vutitähel oli mängu jooksul veel kolm-neli hiilgavat võimalust, jõudis väravani veel vaid Arsenal - 78. minutil tõusis Londoni klubi päästjaks Alexis Sanchez.

FC Barcelona purustas oma kodustaadionil šotlaste Glasgow Celticu koguni 7:0, kübaratriki tegi Argentina täht Lionel Messi.

Müncheni Bayern juhatas turniiri sise võimsa 5:0 võiduga Rostovi üle. Selles matšis tegi kahel korral skoori Joshua Kimmich.

Manchesteris toimuma pidanud kohaliku City ja Mönchengladbachi Borussia mäng jäeti tugeva äikesetormi tõttu ära.

TULEMUSED:

A-grupp

Pariisi Saint-Germain - Londoni Arsenal 1:1
1. minut Edinson Cavani - 78. Alexis Sanchez

3., 27., 60. Messi, 50. Neymar, 59. Iniesta, 75., 88. Suarez

Manchester City - Mönchengladbachi Borussia (jäeti äikese tõttu ära)

D-grupp

Müncheni Bayern - FK Rostov 5:0
28. Robert Lewandowski (p), 45. Thomas Müller, 53., 60. Joshua Kimmich, 90. Juan Bernat

PSV Eindhoven - Madridi Atletico 0:1
43. Saul

Jalgpalli Meistrite liiga
Bayern lõi Rostovile veel ka viienda värava - 90. minutil aurtoriks Juan Bernat.
PSG ja Arsenali tuline lahing on lõppenud 1:1. Arsenali jaoks kindlasti võidetud punkt, PSG jaoks kaotatud kaks punkti.
Besiktas päästab lisaminutitel punkti - Anderson Talisca lööb Benfica vastu 1:1. Väärt viigipunkt võõrsilt.
Kolmas lisaminut Pariisis: Giroud ja Verratti saavad punase kaardi. Naljakas olukord, kus mehed jooksevad süütus olukorras kokku, kukuvad ja hakkavad kätega vehkima.
80. minut: Cavani taas väravavahiga silmitsi, kuid pall puuri ei jõua! Selle mehe arvel võiks olla viis väravat, kuid on üks ning seis on PSG-Arsenal mängus 1:1.
80. minut: Basel viigistab Renato Steffeni väravast Ludogoretsi vastu 1:1-le.
75. minut: Barca lööb juba kuuenda värava Celticule - nüüd autoriks Suarez.
Kiievi Dünamo jääb Napoli vastu vähemusse! Sidortšuk teenib simuleerimise eest - kukkus vastaste karistusalas - teise kollase. 2:1 eduseisus oleva Napoli olukord läks kõvasti kergemaks. https://twitter.com/ChampionsLeague/status/775789007401848833
68. minut: Mitu võimalust Cavani vajab? Avavärava löönud mees nurjas kolmanda hiilgava võimaluse, kui pääses Arsenali puurivahiga silmitsi, kuid lõi vastu Ospinat. Ikka "vaid" 1:0 PSG-le.
Barcelona teeb šotlaste kallal hävitustööd - juba 5:0! Iniesta lööb 59. minutil neljanda ja kübaratriki vormistanud Messi 60. minutil viienda värava.
53. minut: Bayerni lööb neljanda värava Rostovile - sel korral autoriks Joshua Kimmich. Seis 4:0.
53. minut: Di Maria spurdib väravavahiga üks-ühe vastu, kukub Arsenali kaitsja kergest puutest ja nõuab penaltit. Peakohtuniku Kassai vile vaikib.
Teised poolajad on alanud.
Selliste seisude pealt mindi vaheajale.
Ka Milik teeb üleminutitel skoori, viies Napoli 2:1 ette Kiievis kohaliku Dünamo vastu.
Müller lööb avapoolaja teisel üleminutil 2:0. Bayern liigub Rostovi vastu kindla võidu suunas.
45. minut: Basel - Ludogorets 0:1. Värava autoriks Jonathan Cafu.
41. minut: Cavanil avaneb kolmas hiilgav võimalus - ta võtab karistusalas palli maha, kuid siis kukub ja lööb pallist mööda! Arsenal on õnnega koos, et seis ei ole 0:3...
36. minut: Napoli viigistab Kiievi Dünamoga 1:1. Värav Arkadiusz Milikult.
33. minut: Cavani ei taba tühja väravat! Uruguailane saab väravavahist mööda ja siis keerutab palli väravast mööda...
Hetkeseisud:
27. minut: Lionel Messi lööb juba teise värava - Barcelona - Celtic 2:0. Kolm minutit varem ei suutnud Celtic penaltit realiseerida - puurivaht tõrjus Moussa Dembele soorituse.
27. minut: Robert Lewandowski viib Müncheni Bayerni Rostovi vastu penaltist 1:0 ette.
Messi tähistab väravat:
Nii tähistas PSG Edinson Cavani väravat:
3. minut: Barcelona - Celtic 1:0. Värava lööb ei keegi muu kui Lionel Messi. Väravasööt Neymarile. https://twitter.com/ChampionsLeague/status/775769222018400256
Ja kohe lööb PSG Arsenali vastu 1:0! Cavani lööb 40ndal sekundil peaga värava!
Mängud on alanud!
Manchester City ja Mönchengladbachi Borussia mäng jääb täna ära tugeva äikesevihma tõttu! https://twitter.com/ManCity/status/775762361567289344
Tere, jalgpallisõbrad! Täna õhtul stardib Meistrite liiga alagrupiturniir. Tänased mängud (kõik algavad 21.45): https://twitter.com/ChampionsLeague/status/775657455447670784