Manchester City kaotas koduväljakul Torino Juventusele 1:2, kuigi 57. minutil asuti Giorgio Chiellini omavärava järel juhtima. Itaalia klubi kangelasteks tõusid Mario Mandzukic ja Alvaro Morata, kes lõid värava vastavalt 70. ja 81. minutil.

Manchester United mängis samuti eduseisu maha ja pidi vastu võtma 1:2 kaotuse PSV Eindhovenilt. Memphis Depay 41. minutil löödud väravale vastasid Hector Moreno avapoolaja lisaminutitel ja Luciano Narsingh 57. minutil. Unitedit tabas lisaks kaotusele teinegi valus löök, kui nende vasakkaitsja Luke Shaw murdis mehhiklase Moreno jõhkra vea tõttu jalaluu.

Cristiano Ronalda tõusis Meistrite liiga suurimaks väravakütiks, kui sai 4:0 võidumängus Donetski Šahtari vastu kirja kolm tabamust (sh kaks penaltist). Portugallase arvel on nüüd 80 väravat, tema lähimal jälitajal Lionel Messil 77.