FOTOD: Manchesteri klubid alustasid jalgpalli Meistrite liigat kaotusega

(95)
PSV lõi Manchester Unitedit
PSV lõi Manchester UniteditAFP

Teisipäeva õhtul tehti algust Euroopa tugevaima klubisarja Meistrite liiga alagrupiturniiriga. Avavoorus pidid kaotuse vastu võtma mõlemad Manchesteri jalgpalliklubid.

Manchester City kaotas koduväljakul Torino Juventusele 1:2, kuigi 57. minutil asuti Giorgio Chiellini omavärava järel juhtima. Itaalia klubi kangelasteks tõusid Mario Mandzukic ja Alvaro Morata, kes lõid värava vastavalt 70. ja 81. minutil.

Manchester United mängis samuti eduseisu maha ja pidi vastu võtma 1:2 kaotuse PSV Eindhovenilt. Memphis Depay 41. minutil löödud väravale vastasid Hector Moreno avapoolaja lisaminutitel ja Luciano Narsingh 57. minutil. Unitedit tabas lisaks kaotusele teinegi valus löök, kui nende vasakkaitsja Luke Shaw murdis mehhiklase Moreno jõhkra vea tõttu jalaluu.

Cristiano Ronalda tõusis Meistrite liiga suurimaks väravakütiks, kui sai 4:0 võidumängus Donetski Šahtari vastu kirja kolm tabamust (sh kaks penaltist). Portugallase arvel on nüüd 80 väravat, tema lähimal jälitajal Lionel Messil 77.

Jalgpalli Meistrite liiga
Kõigi mängude lõpuvile on kõlanud: PSG  - Malmö 2:0, Madridi Real - Šahtar 4:0, PSV - ManU 2:1, Wolfsburg - CSKA 1:0, Benfica - Astana 2:0, Galatasaray - Atletico 0:2, Manchester City - Juventus 1:2, Sevilla - Borussia Mönchengladbach 3:0. Täname jälgimast!
Sevilla lööb 3:0 Borussia Mönchengladbachi vastu. Värava saab kirja Jevgen Konopljanka.
Ronaldo jõuab kübaratrikini. Šahtar on täielikult löödud - juba 4:0 Realile.
81. minutil viib Alvaro Morata Juventuse Manchester City vastu ette 2:1. Milline pööre viimase kümne minutiga!
Juventuse ründaja Mario Mandzukic seab Manchesteris jalule 1:1 viigi.
Ronaldo tegi ajalugu, olles nüüd Meistrite liigas löönud rekordilised 11 penaltit. https://twitter.com/messi34500/status/643881028227088385
66. minut: Sevilla lööb Mönchengladbachi vastu teise värava (2:0), kui Ever Banega realiseerib 11 meetri karistuslöögi. Penalti teenis Gameiro, kes on täna ühel penaltil eksinud ja teise realiseerinud.
Luciano Narsingh viib 57. minutil PSV Manchester Unitedi vastu 2:1 ette!
Ronaldo realiseerib veel ühe penalti - Real juhib Šahtari vastu juba 3:0.
Benfica - Astana 2:0. Teise värava lööb Portugali klubi eest Konstantinos Mitroglou.
Edinson Cavani viib 61. minutil PSG Malmö vastu 2:0 ette.
57. mänguminutil lööb Kompany Manchester City 1:0 juhtvärava Torino Juventuse vastu! Ei, siiski läheb see kirja Giorgio Chiellini omaväravana.
Ronaldo realiseerib penalti, viies Reali Šahtari vastu 2:0 juhtima.
51. minut: Nicolas Gaitan lööb 1:0 Benfica ja Astana mängus.
50. minutil saab Šahtari mängija Stepanenko teise kollase kaardi ning jätab Ukraina klubi Madridi Reali vastu vähemusse.
Kevin Gameiro viib 47. minutil penaltist Sevilla Borussia Mönchengladbachi vastu 1:0 ette. Veel üks prantslane tegi täna skoori...
Teise poolaja avavile on kõlanud.
Avapoolaja lõpuvile on kõlanud kõigis mängudes. Hetkeseisud: PSG  -Malmö 1:0, Madridi Real - Šahtar 1:0,PSV - ManU 1:1, Wolfsburg - CSKA 1:0, Benfica - Astana 0:0, Galatasaray - Atletico 0:2, Manchester City - Juventus 0:0, Sevilla - Borussia Mönchengladbach 0:0.
Hector Moreno lööb avapoolaja teisel lisaminutil viigivärava: PSV - ManU 1:1!
41. minut: Depay viib ManU võõrsil PSV vastu 1:0 ette!
40. minut: Wolfsburg - CSKA 1:0. Sakslased viib juhtima Julian Draxleri värav.
Luke Shaw on saanud ManU ja PSV mängus nii raskelt vigastada, et peab väljakult lahkuma.
Madridi Real lööb Donetski Šahtarile esimese värava - seisu 1:0 toob tabloole Karim Benzema. Prantslased on täna hoos.
Juba 2:0 Atleticole. Teise palli saadab 25. minutil Galatasaray võrku taas Prantsusmaa koondislane Griezmann.
18. mänguminut ja sünnib õhtu teine värav: Antoine Griezmann viib Madridi Atletico võõrsil Galatasaray vastu 1:0 juhtima.
Esimene värav on löödud! Angel Di Maria viib 4. minutil PSG Malmö vastu 1:0 juhtima!
Mängud on alanud!
Paul Pogba mängu eel:
Schweinsteigerist saab täna esimene sakslane, kes Meistrite liigas ManU-t esindanud. https://twitter.com/IbikunleMuyiwa/status/643850464757481472
Juventuse fännid Manchester Citykodustaadioni ees.
Tänase õhtu põnevusmänguks on kindlasti Manchester City - Torino Juventus. Kuid põnevaid mänge on teisigi - näiteks PSV - Manchester United. Kas Madridi Real ja PSG teevad alagrupiturniirile võiduka stardi? A-grupis on Reali vastaseks Donetski Šahtar, PSG-l aga Zlatan Ibrahimovici esimene koduklubi Malmö.