Kuus päeva tagasi koduväljakul 1:0 võidu teeninud Real tegi Münchenis asjad klaariks esimese pooltunniga. Esmalt lõi Sergio Ramos 16. ja 20. minutil standardolukordadest peaga värava, seejärel lisas kolmanda tabamuse kontrarünnakust Cristiano Ronaldo. Portugallane pani i-le täpi 90. minutil, kui saatis palli väravasse veel ka karistuslöögist.

Portugallane tegi nende väravatega ka ajalugu, sest tõusis Meistrite liiga ühel hooajal enim väravaid löönud mängijaks. Ronaldo arvel on nüüd 16 tabamust, enne jagas ta esikohta Barcelona tähe Lionel Messi ja AC Milani kunagise ründaja Jose Altafiniga (mõlemal 14 väravat).

Kolmapäeval kohtuvad teise poolfinaalpaari kordusmängus Londonis Chelsea ja Madridi Atletico. Nädal tagasi tehti Hispaanias väravateta viik.

Müncheni Bayern - Real Madrid 0:4 (kokkuvõttes 0:5)
Sergio Ramos 16. , 20, Cristiano Ronaldo 34., 90.