Erinevalt avakohtumisest, mis lõppes 0:0, oli seekord mõlemal meeskonnal kasutada palju häid momente, millest mitmed ka realiseeriti.

Kodumeeskonna viis 36. minutil juhtima Fernando Torres, kes väravat ei tähistanud, kuna mängis oma endise koduklubi vastu. Poolaja lõpuks olid tablool siiski taas viiginumbrid, sest Adrian avas 44. minutil külalismeeskonna väravaarve.

Lõplikult kallutas Diego Simeone meeskond mängu enda kasuks teisel poolajal, kui Diego Costa 60. minutil penalti realiseeris ning Arda Turan 72. minutil lõppseisuks 3:1 tegi.

Finaalis mängib Atletico linnarivaali Madridi Realiga, kes lõi eile võõrsil tiitlikaitsjat Müncheni Bayernit 4:0 ning tagas kahe mängu kokkuvõttes tulemusega 5:0 koha 24. mail Lissabonis peetavale lõppvaatusele.