Kohtumise ainsa värava lõi Ungari passiga brasiillane Leandro 70. minutil. Korduskohtumine on nädala pärast Ungaris.

Mängu käik:

Levadia-Debrecen 0:1 (0:0)

1. poolaeg:

2. minut: Ungarlased alustavad agressiivsemalt ja on avaminutitel ründavamad.

5. minut: Levadia esimene poolvõimalus. Andrejev saab hea söödu karistusalasse, kuid ei ulatu pallini.

7. minut: Ivanov tsenderdab taas. Andrejev saab sedakorda pea vahele, kuid pall lendab üle värava.

11. minut:
Levadial hea võimalus, kui Gussev saab söödu ette ja on karistusala
joonel kaitsjaga üks-ühe vastu. Paraku läheb löök üle jala.

15. minut: Nahk lööb 20-25 meetrilt posti!! Kahju, kahju!! Vaid sentimeetrite mäng päästis Debreceni kaotusseisu jäämisest.

20. minut: Levadia võitleb nagu võrdne-võrdsega, kuigi peatreener Igor Prins pidas selgeks favoriidiks Debreceni.

25. minut:
Levadia karistuslöök lendab mängijatesse. Nahk saab seejäärel
karistusjoonelt löögile, kuid kahjuks on ungarlaste väravavaht Vukasin
Poleksic oma ülesannete kõrgusel.

30. minut: Czvitkovics annab ungarlaste nurgalöögi. Midagi ohtlikku ei teki.

32. minut: Leandro saab kollase kaardi, sest tegi Malovile vea.

36. minut: Seis 0:0. Levadial on olnud siiani mängu kaks paremat väravavõimalust.

40. minut: Gussev lööb väravale, kuid pall lendab mööda.

41. minut: Bernáth (Debrecen) pääseb löögile, kuid sihik on paigast ära.

43. minut: Nahk saab kollase ja peab seega kordusmängu vahele jätma. Ungarlaste karistuslöök ebaõnnestub.

Avapoolaeg lõppes 0:0 viigiga.

2. poolaeg:

Teine poolaeg on alanud.

48. minut: Teise poolaja
esimese ohtliku olukorra loovad ungarlased, kuid Levadia õnneks ei
kasuta Debreceni mängijad head võimalust. Czvitkovics pääses tagumise
posti juures peaga löögile, kuid lõi mööda.

54. minut: Leandro karistuslöögi püüab Kaalma.

57. minut: Sander Puri lööb 25-lt meetrilt väravale, pall lendab napilt mööda. Seis endiselt 0:0.

59. minut:
Teniste alustab vasakult äärelt ohtliku vasturünnaku. Kahjuks ei saa
Andrejev palli korralikult omaks võetud ja rünnak takerdub.

61. minut: Malov pääseb Debreceni karistusalas läbi ja kukub võitluses Meszarosiga. Viga ei olnud.

64. minut:
Rudolfi (Debrecen) 25 meetrilt sooritatud karistuslöögi püüab Kaalma.
Levadia mängijad protestisid selle karistuslöögi vastu, kuna leidsid,
et see anti ebaõiglaselt.

70. minut: Leandro lööb 1:0 Debrecenile. Coulibaly
lasti karistusalas väga ohtlikult löögile. Selle löögi Kaalma tõrjus,
kuid tagasipõrkunud palli saatis Ungari passiga brasiillane Levadia
väravasse.

74. minut: Levadia vahetab: Malov välja, Leitan sisse. Levadial jäänud veerand tundi armuaega.

81. minut: Andrejev saab kollase kaardi.

86. minut: Zelinski tuleb platsile Gussevi asemele.

90. minut: Kohtunik annab viimasel minutil Debreceni karistusalas Levadiale vabalöögi, sest väravavaht võttis tagasisöödetud palli kätte!

Karistuslöök: Pall mängitakse Kalimullinile, kes saadab palli üle värava!

Mäng on lõppenud. Levadia kaotas 0:1.

Algkoosseisud:

Debrecen: Vukasin Poleksic, Leandro, Norbert Meszaros, Adam Komlosi, Csaba Bernath, Peter Szakaly, Attila Katona, Zoltan Kiss, Peter Cvitkovics, Gergely Rudolf, Peter Szilagyi.
Levadia: Martin Kaalma, Taijo Teniste, Andrei Kalimullin, Igor Morozov, Tihhon Šišov, Sander Puri, Konstantin Nahk, Vladislav Ivanov, Deniss Malov, Nikita Andrejev, Vladislav Gussev.
Levadia vahetusmehed: Kert Kütt, Vitali Leitan, Aleks Mones, Indrek Zelinski, Kristian Marmor, Tomi Saarelma, Eino Puri.

Mängu eelvaade:
Levadia kohtub tänases Meistrite Liiga kolmanda eelringi avamängus Kadriorus Ungari valitseva meistri Debreceniga.

Levadia
peatreener Igor Prins loodab, et tema meeskond suudab täna ungarlaste
vastu tegutseda märksa ründavamalt kui eelmise ringi mõõduvõttudes
Poola tšempioni Krakowi Wislaga.

„Vähemalt kodus püüame ungarlastele ründavamalt vastu hakata ning rohkem jalgpalli mängida!" kinnitas Prins Eesti Päevalehele.

Prinsi kaardivägi, kes uudistas eile täies koosseisus Debreceni eelmise
nädala euromängu videosalvestust, annab endale aru, et sarnaselt
Wislaga mitu korda suurema eelarve ja parema mängijatevalikuga
külalisklubi alustab duelli Levadiaga favoriidina.

„Selge, et Debrecen on soosik, mistõttu tuleb loota, et mu mängijad jäävad kahe jalaga maa peale," lisas Prins, kelle sõnul mängib Ungari klubi viljeleb kiiret ja tehnilist mängu.

Kuidas Levadial eilne treening läks, vaata videost!