Vaata pildigaleriid SIIT

1. poolaeg
:

Esimesed kümmekond minutit on kulgenud suhteliselt kompavalt ja rahulikult.

Levadial saab paaril korral üsna korralikult rünnata, aga midagi ohtlikku ei teki.

Ka Wisla annab palli Levadia karistusalasse, kuid samuti tulemuseta.

20. minuti paiku hakkab Wisla aga hambaid näitama - Poola klubi saab mõned nurgalöögid.

Kokku teenis Wisla koguni viis nurgalööki, aga ei mingit tolku.

Pool tundi mängitud, seis Levadiale igati soodne -- 0:0.

38. minutil oli supervõimalus Levadial, kui Gussev pääses silmitsi väravavahiga, kuid lõi palli vastu Pawelekki.

Poolaja lõpus oli Wisla pisut aktiivsem, aga puhkepausile mindi seisul 0:0.

2. poolaeg:

Teise poolaja algul on aktiivsem Wisla.

Levadia värava all tekitati närvilisi olukordi, kõige tipuks pääses Malecki segamatult löögile, ent Kaalma tõrjus.

Wisla aga jätkab üsna korralikult surumist ja õnneks tabab Sobolewski pealelöök posti!

Mäng on pisut võrdsustunud, ehkki Levadia on üsna alla vajunud.

Super! Normaalaja viimasel minutil määratakse Levadia kasuks 25-lt meetrilt karistuslöök ja Ivanov saadab palli võrku!

Enne seda aga oli pall Levadia väravapostis ja ka lausa väravajoonel, ene kui Kaalma selle noppis.

Levadia suudab edu viimastel närvilistel minutitel hoida ja pääses kahe mängu kokkuvõttes 2:1 kolmandasse eelringi, kus vastaseks tuleb Ungari meister Debrecen.

Avamäng peetakse 28. juulil Tallinnas ja korduskohtumine 5. augustil Ungaris.

Terve pildigalerii on SIIN:

Algkoosseisud:

Tallinna FC Levadia: 30-Martin Kaalma, 2-Andrei Kalimullin, 4-Igor Morozov, 27-Taijo Teniste, 7-Tihhon Šišov, 10-Vladislav Ivanov, 8-Konstantin Nahk, 22-Sander Puri, 14-Deniss Malov, 18-Nikita Andrejev, 9-Vitali Gussev.

Wisla Krakow: 81-Mariusz Pawelek, 8-Piotr Brožek, 6-Arkadiusz Glowacki, 3-Marcelo Guedes Filho, 15-Junior Diaz, 19-Patryk Malecki, 7-Radoslaw Sobolewski, 16-Tomas Irsak, 17-Andraz Kirm, 86-Piotr Cwielong, 23-Pawel Brožek.

Avakohtumine Poolas lõppes 1:1 viigiga - seega piisab Levadiale edasipääsuks ka väravateta viigist.