Juventusele tõi võidu Arturo Vidal, kes realiseeris 57. minutil penalti. Karistuslöögi teenis hispaanlane Álvaro Morata, kes tõmmati Monaco karistusalas Ricardo Carvalho poolt maha. Prantslastel olid samuti omad võimalused, kuid hea mängu tegi Gianluigi Buffon, kes tõrjus näiteks kahel korral Yannick Ferreira-Carrasco ohtliku löögi.

Madridi klubide Atletico ja Reali mängus jäid Vicente Calderóni staadionil väravad löömata. Mängu domineeris mõneti üllatuslikult hoopis Real, kelle parim võimalus avanes juba 3. minutil, kui Gareth Bale pääses väravavahiga üks-ühe vastu. Suurepärase mängu tegi Atletico sloveenlasest puurivaht Jan Oblak, kes pidi tõrjuma kaheksa pealelööki. Mängu pealelöögid olid 17:8 (raamidesse 8:2) Reali kasuks.

Kordusmängud peetakse juba nädala pärast Monaco ja Reali koduväljakutel. Kolmapäeval alustavad veerandfinaalseeriat Paris Saint Germain - Barcelona ja Porto - Müncheni Bayern.